Кажуть, вагітна жінка завжди прекрасна. Це, звичайно, правда. Проте це не означає, що треба відмовлятися від усіх косметологічних процедур, тим більше, якщо ви звикли регулярно відвідувати салон краси.
Існує чимало забобонів стосовно того, що дозволено під час вагітності. Однак, їм немає ніякого підтвердження. Натомість є реальні протипоказання до тих чи інших процедур, а крім того, є цілком нешкідливі та корисні процедури для майбутніх матусь.
Тож спробуємо розібратися, які косметологічні процедури можна і потрібно робити під час вагітності, а які суворо заборонено.
Догляд за шкірою обличчя
Під час вагітності змінюється гормональний фон і тому навіть шкіра, яка раніше не доставляла ніяких проблем, може раптом стати занадто сухою, чутливою, покритися прищиками.
Бажано підтримати шкіру, допомогти їй відновити бар’єрні функції, стимулювати вироблення колагену. Зазвичай, фахівці радять в цей період проводити неагресивні процедури, які надають заспокійливу дію. Відмінно підійде розслабляючий масаж обличчя, м’який пілінг, маски.
У косметологічному центрі «Амелі» ви можете зробити маски для обличчя, які косметолог підбере, враховуючи індивідуальні особливості вашої шкіри. Крім того, пропонуємо вам ефективну процедуру для зволоження та омолодження шкіри – «Голівудський ліфтинг-масаж».
У період вагітності краще утриматися від чистки обличчя, не рекомендовано робити пілінги, тим більше агресивні. Протипоказано вагітним робити «ін’єкції краси», оскільки їх дія на організм у цей період не до кінця вивчена і може мати негативні наслідки як для матері, так і для дитини. Також не рекомендується робити фотоомолодження.
Догляд за тілом
Найбільше складнощів під час вагітності традиційно виникає з процедурами для тіла. Відразу зауважимо: все, що спрямоване на зменшення об’ємів і позбавлення від целюліту суворо заборонено. Сюди відносяться і обгортання, і антицелюлітний масаж, і всі апаратні процедури.
Чи не на перший план виходить проблема запобігання появи розтяжок. Вони з’являються через надмірне розтягування тканин і гормональні зміни організму. Звичайно, постаратися запобігти їх появі легше, ніж потім намагатися від них позбутися. Під час вагітності для цього радять застосовувати зовнішні засоби: креми, які надають регенеруючу дію і стимулюють поліпшення обміну речовин. Можна також робити м’який пілінг для тіла із застосуванням водоростей і інших натуральних компонентів.
Не протипоказано легкий масаж тіла, якщо це не викликає неприємних чи больових відчуттів.
Для видалення небажаного волосся в цей період не можна використовувати лазерну і фотоепіляцію, краще обмежитися восковою депіляцією.
У косметологічному центрі «Амелі» ви можете записатися на воскову депіляцію чи депіляцію фітосмолою будь-яких ділянок, також вам запропонують масаж всього тіла, або окремих частин.
У будь-якому випадку, на прийомі у косметолога попереджайте його про свій стан, а при виникненні сумнівів у дозволеності тієї чи іншої процедури консультуйтеся з вашим лікарем.