Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Фотоомолодження – порятунок від передчасного старіння шкіри

Фотоомолодження з’явилося на світовому косметологічному ринку відносно недавно, проте швидко зарекомендувало себе як дуже ефективний засіб з профілактики старіння і усунення ознак фотостаріння.

Що таке фотоомолодження

Фотоомолодження – це дія на шкіру імпульсами світла (слово «photos» на грецькій мові перекладається як «світло») з певною довжиною хвилі. Спектр випромінювання підбирається відповідно до необхідного результату і залежить від того, які проблеми зі шкірою необхідно усунути.

Завдяки використанню світлового потоку високої інтенсивності, добре коригуються вікові зміни: видаляються дрібні зморшки, пігментні плями, купероз, веснянки, сухість і в’ялість, широкі пори і нерівності, судинні утворення, не порушуючи при цьому цілісності шкіри і практично не маючи побічних ефектів. Під впливом світлової енергії потік руйнує клітини, що містять велику кількість меланіну, дрібні капіляри і старі волокна колагену. Процедура сприяє відродженню молодості шкіри, завдяки активації роботи клітин, що відповідають за вироблення колагену і еластану. Під час проведення процедури посилюється кровообіг, нормалізується баланс гормонів і зменшуються жирові відкладення, відбувається регенерація шкіри.

Як проводять фотоомолодження

Як правило, процедура фотоомолодження застосовується для обличчя та шиї, в тих областях, де найбільш необхідний бережний естетичний догляд. Контакт апарату зі шкірою відбувається через тонку насадку – так званий “хвилевідвід”, який посилає імпульси тепла і світла на проблемні ділянки шкіри. Прилеглі тканини при цьому не травмуються, а найбільше почервоніння на оброблених ділянках зникає приблизно протягом години.

Для початку обладнання налаштовується на рекомендовану потужність. Поверхня шкіри змащується заспокійливим гелем, пацієнту одягають захисні окуляри. Далі проходить сам сеанс фотоомолодження, після якого шкіру знову намащують гелем з охолоджуючою дією. Опісля пацієнт отримує настанову стосовно догляду за обробленою ділянкою шкіри.

Під час процедури фотоомолодження відчуватиметься тепло, яке зберігається деякий час, плюс невелике пощипування. Тривалість кожного сеансу займає, в середньому, 15-20 хвилин, а видимий позитивний ефект спостерігається вже після 3-4 сеансів. Процедуру фотоомолодження слід проводити з періодичністю раз у 2-3 тижні, а загальний курс, залежно від вашої індивідуальної програми, може тривати від 3 до 7 процедур.

Кому необхідне фотоомолодження

Фотостаріння відбувається під впливом УФ-випромінювання сонячного світла. Вже з 25-річного віку поступово руйнуються колагенові волокна в дермі, які і відповідають за молодість і пружність нашої шкіри. Шкіра починає бліднути, обвисати, втрачати свіжість. Враховуючи швидкість цих процесів, починати фотоомолодження рекомендується з тридцятирічного віку, коли з’являються перші зморшки. Поспіх із застосуванням фотоомолодження при перших же ознаках старіння може призвести до того, що активи вашої шкіри будуть витрачені завчасно. Тому, звичайно, краще давати шкірі шанси на самовідновлення якомога довше. У віці 40-45 років, коли тонус шкіри вже значно втрачено, фотоомолоджування є дійсно необхідним.

Переваги фотоомолодження

Ця процедура не ушкоджує шкіру, а реабілітаційний період після неї практично відсутній. Це означає, що безпосередньо після сеансу можна відразу ж користуватися косметикою і, не відриваючись від графіка, повернутися на своє робоче місце. Правда, косметологи радять після процедури берегти обличчя від сонячних променів, не відвідувати сауну і басейн, не користуватися спиртовмісної косметикою.

Протипоказання до фотоомолодження

На жаль, протипоказань до фотоомолодження досить багато: онкологічні захворювання, цукровий діабет, проблеми зі щитовидкою, епілепсія, порушення згортання крові, келоїдна хвороба, фотодерматоз, гострі захворювання, вагітність та лактація, а також свіжа засмага на шкірі та короткий проміжок після хімічного пілінгу.

Запишіться на курс фотоомолодження у косметологічний центр «Амелі» та будьте певні, що спеціалісти центру нададуть вам індивідуальні рекомендації та проведуть процедуру якісно і максимально ефективно.