Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Чистка обличчя – запорука ідеальної шкіри

Якщо ви хочете мати чисту і гладеньку шкіру, вам слід ретельно доглядати за нею. Найкраще, звісно, звернутися за допомогою до хорошого косметолога, який підбере найефективніші процедури саме для вашої шкіри.

Однією із базових процедур для догляду за шкірою є чистка обличчя. Вона дозволяє позбавитися від ороговілих частинок шкіри, що перешкоджають проникненню корисних речовин, очищає поверхню обличчя від шкірного сала і пилу. Крім того, чистка обличчя стимулює кровообіг і покращує вентиляцію шкіри, що значно скорочує кількість нових вугрів і комедонів.

Існує кілька видів чистки обличчя. У косметологічному центрі «Амелі» вам запропонують мануальну(механічну), ультразвукову та комбіновану чистку обличчя, а також мікродермабразію (мікрошліфовку обличчя).

Мануальна (механічна) чистка обличчя

Мануальна і механічна чистки обличчя дуже схожі між собою, відмінністю є те, що перша передбачає чистку лише руками, а друга – руками та спеціальними допоміжними предметами (металева двостороння ложечка, голка тощо).

Як правило, ці чистки використовується у тих випадках, коли необхідне глибоке очищення – видалити вугри, чорні цятки, сальні пробки, дістатися до яких апаратними методами непросто або зовсім неможливо. Така процедура забезпечує максимально глибокий ефект, проте вона є найбільш травмуючою.

Перед початком процедури косметолог знімає макіяж з обличчя і добре вмиває його, потім шкіру розпарюють і уже на розпареній шкірі проводять чистку. Після процедури наносять спеціальну маску і крем – це допомагає знизити подразнення і почервоніння.

Подразнення після мануальної(механічної) чистки будуть зберігатися ще деякий час. Перші кілька днів після процедури слід користуватися засобами, які дезінфікують і очищають шкіру. Також протягом кількох днів після процедури не варто користуватися декоративною косметикою, щоб повторно не забити пори.

Варто зазначити, що є деякі протипоказання до проведення такого типу чисток. Не можна проводити процедуру при наявності на шкірі інфекцій (герпес, гнійнички), при важкій формі вугрової хвороби, при хронічних захворюваннях шкіри (екзема, дерматит, псоріаз). Артеріальна гіпертензія, деякі соматичні захворювання, купероз, демодекоз також є протипоказаннями.

Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя – спосіб очищення обличчя з використанням ультразвуку. Високочастотні звукові коливання проникають всередину і видаляють частинки ороговілої шкіри, роблять масаж і виводять надлишки шкірного сала. Безпечні частоти ультразвуку впливають на верхній шар шкіри без пошкоджень, що дозволяє проводити процедуру пацієнтам з будь-яким типом шкіри в будь-якому віці, починаючи з 14 років.

На початку процедури шкіру очищають і наносять спеціальні засоби, апаратом проводять по проблемних ділянках, а потім видаляють виведений з пор бруд.

Ультразвукову чистку проводять при наявності вугрів (не в стадії загострення), чорних цяток, при жирній шкірі або набряклості обличчя. Після процедури очищаються і значно звужуються пори, видаляються сальні пробки, вирівнюється рельєф шкіри, поліпшується тон і колір обличчя, шкіра набуває сяючого свіжого вигляду.

Ультразвукову чистку обличчя не можна проводити при наявності гострих запальних і гнійних процесів на шкірі, після інфекційних та вірусних захворювань, у період вагітності та лактації.

Комбінована чистка обличчя

Ця процедура являє собою поєднання мануальної та ультразвукової чисток. Комбінована чистка обличчя дозволяє максимально глибоко очистити проблемні зони обличчя і дбайливо обробити ділянки, найбільш чутливі до зовнішнього впливу.

Мікродермабразія (мікрошліфовка обличчя)

Мікродермабразія – це  один із найсучасніших методів шліфування шкіри за допомогою апарату з насадкою алмазного напилення.

Цю процедуру можна проводити людям з різними типами шкіри, в тому числі і з чутливою шкірою.

Позитивні результати помітні вже після проведення першої процедури: при жирному типі шкіри звужуються пори та зменшується їх кількість, нормалізується серборегуляція; при шкірі з розтяжками і рубцями  зменшується їх розмір, покращується колір шкіри; при зрілій шкірі покращується колір та зменшуються дрібні зморшки, шкіра стає пружною та еластичною; при шкірі з пігментацією шкіра світлішає і пігментація стає майже непомітною.

На початку процедури шкіру обличчя очищують від природних жирів і макіяжу. Коли шкіру вже підготували до процедури, починається сам процес мікродермабразії: по шкірі проводять наконечником з алмазним напиленням за допомогою чого відбувається очищення шкіри від ороговілих часточок. Після процедури наноситься заспокійлива маска.

Бажано зробити кілька сеансів мікрошліфовки з перервою у 2-3 тижні. Курс становить 3-5 процедур.

Важливо розуміти, що мікродермабразія знімає верхній захисний шар шкіри, тому в перші дні після процедури підвищується чутливість шкіри до дії сонячного світла. Косметологи рекомендують у перші дні утриматися від перебування на сонці (і перед виходом на вулицю обов’язково користуватися сонцезахисним кремом з високим SPF-фільтром, навіть якщо небо затягло хмарами) і інтенсивних занять спортом (гаряча вода і піт викличуть роздратування шкіри). У перший тиждень після процедури слід користуватися більш жирним зволожуючим кремом, щоб усунути сухість шкіри, а ось застосування засобів, що містять гліколеву і молочну кислоту, рекомендується на час обмежити.

Цю процедуру не можна проводити при наявності незагоєних рубців після герпесу, опіків, рожевого висипу вугрів, бородавок. Протипоказанням є і висока чутливість шкіри, наявність аутоімунних захворювань і діабет.

* * *

Не варто захоплюватися чистками в домашніх умовах, адже невміло проведена процедура може серйозно нашкодити шкірі. Запишіться на прийом до косметолога –  він обов’язково порадить вам, який тип чистки обрати саме для вашої шкіри, та максимально бережно і якісно виконає процедуру.