Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Ботокс: 5 найпопулярніших запитань і фактів

Деякий час тому жінки могли тільки мріяти про швидке омолодження. Та й саме це поняття було чимось фантастичним і недоступним. За статистикою сьогодні середньостатистичний американець робить собі уколи ботокса частіше, ніж відвідує стоматолога.
1. Хто був першим клієнтом?
Перші ін’єкції ботокса зробив відомий лікар Жан-Луї Себа. Мадонна стала однією з перших зірок, які звернулися до нього. Кайлі Міноуг, Гвінет Пелтроу, Ріанна, Дженіфер Лопес відкрито визнають, що роблять ін’єкції ботоксу.
2. Яка різниця між ботоксом і диспортом?
Ботокс і Диспорт — це один і той же нейротоксин ботулізму від різних виробників: перший виготовляє американська компанія Allergan, другий — французька Beaufour Ipsen Pharma.
3. Ботокс шкодить здоров’ю?
Насправді ботулотоксин прийшов в косметологію з педіатрії, ним лікують ДЦП і косоокість. Дозування звичайно відрізняється, але сам ботулотоксин не впливає на організм системно.
4. Ботоксом наповнюють губи?
Ботокс знерухомлює м’яз, але він не є наповнювачем. В губи колють філлери. Ботокс використовують для розгладження зморшок на лобі і навколо очей.
5. Ботокс спотворює обличчя?
Секрет успіху простий – потрібно вколоти правильну дозу, тоді міміка не порушується. Сам по собі препарат жодним чином не впливає на риси обличчя і здатність посміхатися.