Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Маркування на кремах: що означає BB, CC, DD и PP

Що означає буквене маркування на кремах для шкіри, чим насправді відрізняються всі ці косметичні засоби та який з них найкраще підійде саме вам?

ВВ-креми

Найменування ВВ-крему розшифровується як beauty balm або blemish balm («бьюті-бальзам» або «маскуючий бальзам»). Особливості BB-крему: чудово зволожує, підходить для будь-якого типу шкіри, справляється з висипаннями, підсушує запалення, має здатність вирівнювати тон обличчя, позбавляє надмірної пігментації, служить чудовою основою під макіяж, захищає шкіру від сонячного випромінювання.

Проте, не зважаючи на всі свої переваги, ВВ-крем не зможе замінити вам основний засіб для догляду, і тому повністю відмовлятися від продуктів для догляду за шкірою обличчя на користь цього косметичного засобу не рекомендується.

СС-креми

Принципова різниця між ВВ і СС-кремами полягає у тому, що перші – це покращені версії тональних засобів, а другі – просунуті коректори з тонуючим ефектом. Назва цих кремів розшифровується як сolor сontrol («контроль кольору»).  Їхнє завдання полягає безпосередньо в корекції кольору. Інші особливості цих кремів: боротьба з жовтизною і почервоніннями шкіри обличчя, більш легка структура, спеціальні світлорозсіюючі частинки, які підсвічують шкіру і надають їй свіжого вигляду.

СС-креми не підійдуть для жирної чи проблемної шкіри.

DD-креми

Скорочення DD походить від виразу daily defence («щоденний захист»). Основне призначення цих засобів – відгородити шкіру від руйнівної дії навколишнього середовища: смогу і вихлопних газів, сонячної радіації і токсичних речовин. Зловживати цим кремом не варто, оскільки він здатний забивати пори.

Найбільше DD-креми підходять для старіючої шкіри. Варто зазначити, що ці косметичні засоби мають зовсім прозору текстуру, тому вони не зможуть замінити тональний крем.

ЕЕ-креми

Косметичні засоби з маркуванням ЕЕ, яке розшифровується як extra еxfoliation («екстравідлущування»), мають такі особливості: видаляють відмерлі клітини шкіри, захищають від дії сонця, зволожують, надають сяяння шкірі обличчя, борються з запаленнями.

EE-креми не варто використовувати надто часто, а також не рекомендується застосовувати їх особам із тонкою і чутливою шкірою.

РР-креми

Крем з багатообіцяючою назвою Pink рerfect («рожева досконалість») більш відомий, як основа під макіяж. Силіконові частинки у складі крему заповнюють всі нерівності шкіри, згладжуючи зморшки, шрами і зменшуючи пори.

Якого б насиченого кольору не був крем у тюбику, на шкірі він стане прозорим і непомітним. Перед нанесенням РР-крему важливо очистити і зволожити шкіру іншими спеціальними доглядаючими засобами. РР-крем підходить для будь-якого типу шкіри, проте його не використовують в якості самостійного засобу для макіяжу обличчя.

Джерело: AdMe.ru