Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Сонцезахисні засоби для обличчя – необхідність!

Косметологи стверджують: «9 хвилин на сонці – плюс одна зморшка на обличчі». Аби запобігти старінню шкіри, слід обов’язково користуватися сонцезахисними засобами. Нанесений на шкіру сонцезахисний засіб утворює плівку, яка є фільтром для небезпечного випромінювання, і послаблює дію сонця в десятки разів.

Ефективність будь-якого сонцезахисного засобу прийнято вимірювати в одиницях SPF (sun protection factor — сонцезахисний фактор). Якщо на упаковці крему для обличчя ви зустрінете абревіатуру SPF — можете бути впевнені, що крем має сонцезахисну дію. Цифра після знака SPF означає, у скільки разів ви зможете збільшити час перебування на сонці, якщо скористаєтеся засобом.

Рівень фактора захисту може коливатися від 2 до 100. Для ефективного захисту обличчя мінімальним вважається SPF 15, а SPF 10 фахівці оцінюють як дуже низький. Для людей, шкіра яких має схильність до пігментації, фактор захисту повинен бути не менше 30. Максимальний рівень захисту дають засоби SPF 50+ або SPF 60. Такі фільтри майже повністю блокують проникнення сонячних променів в шкіру. Підраховано, що вони затримують до 98% шкідливого ультрафіолету.

Який засіб вибрати

Насправді, до вибору сонцезахисного засобу для обличчя необхідно підійти дуже серйозно. Перш за все, він повинен бути призначений саме для обличчя, а не для всього тіла. До складу сонцезахисного засобу обов’язково мають входити оксид цинку (zinc oxide), діоксид титану (titanium dioxide), авoбeнзон (avobenzone). Авoбeнзон також може називатися Parsol 1789 або Butyl methoxydibenzoylmethane. Також до складу можуть входити такі речовини як Mexoryl SX і Tinosorb – саме вони захищають шкіру від шкідливих Б-променів. Якщо в засобі немає вищеперелічених компонентів, навряд чи він захистить вашу шкіру від сонця в повній мірі.

Як користуватися

Правила дуже прості. Засіб наносять на суху шкіру обличчя за 20-30 хвилин до виходу на вулицю поверх інших засобів (наприклад, звичайного денного крему). Протягом дня його необхідно оновлювати. Якщо ви користуєтеся пудрою, то вона також повинна містити сонцезахисні фільтри. Використання звичайної пудри без SPF зведе нанівець дію сонцезахисного засобу!

Кожному типу шкіри – свій засіб

Чутлива шкіра. Перш за все, варто звернути увагу на гіпоалергенні засоби без ароматизаторів, які можуть подразнювати шкіру. Як правило, така шкіра добре переносить “аптечні” сонцезахисні засоби. Рівень захисту вибирайте не менше SPF 50.

Суха шкіра. Тим, хто має суху шкіру, підійдуть засоби з додатковими зволожуючими компонентами, наприклад, гліцерином і алое. Не варто користуватися сонцезахисними спреями або гелями, оскільки в них часто міститься спирт, який сушить шкіру.

Жирна шкіра. Не користуйтеся кремами, які в своєму складі мають мінеральні масла. Вибирайте легкий крем-флюїд, що не залишає на шкірі жирного блиску і одночасно має високий рівень захисту.

***

У косметологічному центрі “Амелі” ви можете придбати сонцезахисні засоби з різним фактором захисту від французької фірми BIODERMA та Gernetic.