Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Кінець “качиних історій”: які губки зараз в моді?

Поговоримо про те, які губки зараз модні, яке “золоте правило косметолога” і на що потрібно звертати увагу під час процедури контурної пластики! Коли процедура збільшення губ стала дуже популярною, використовувались абсолютно інші препарати, ніж в сучасній косметології. Основними наповнювачами були силікон, полімолочна кислота, колаген. Зараз ці препарати заборонені практично у всіх країнах.

На зміну прийшли препарати, максимально безпечні, в тому числі в плані алергічних реакцій – наповнювачі на основі гіалуронової кислоти. Тенденція великих губ була актуальна років 5-7 тому, зараз всі втомились від гіпертрофованих губ і в косметології найбільше цінується природня краса.

 Тому більшість дівчат, які робили губи тоді, приходять виправляти їх тому, що такий обєм вже не в моді. Тепер більшість жінок мають одне бажання: щоб губи виглядали природньо, мали чіткий контур і чуттєвий обєм. Велика кількість препаратів на ринку дає можливість підібрати препарат індивідуально.

Варто зазначити, що форма губ не зміниться кардинально, адже лікар відштовхується від Ваших природніх даних, анатомічно їх змінити не можливо. Тому приносити фото знаменитостей зі словами: “хочу губи, як у неї”, немає сенсу. Існують певні пропорції, правила догляду за губками після процедури. Про це обовязково інформує лікар.