Пілінги для обличчя
Пілінги для обличчя

  Пілінги для обличчя

Хімічний пілінг обличчя — це метод, який полягає у нанесенні на шкіру хімічних розчинів, виробляючи тим самим контрольоване спалювання поверхневих шарів шкіри. Після пілінгу шкіра поступово відновлюється. Відновлення шкіри відбувається за рахунок росту клітин з більш глибоких шарів епідермісу або з непошкоджених волосяних фолікулів.

Хімічні пілінги відрізняються один від одного складом та глибиною нанесених ушкоджень у шкірі.

У косметологічному центрі "Амелі" вам запропонують такі пілінги:

Пілінг-гомаж (лактолан) - це дуже ніжний пілінг, який очищає і оновлює шкіру більш бережно, ніж будь-який інший пілінг.

Молочний пілінг - пілінг на основі молочної кислоти. Молочний пілінг застосовують для усунення вугрової висипки, в'ялості, почервоніння і нерівностей, дрібних зморшок.

Азелаїновий пілінг - пілінг на основі азелаїнової кислоти. Азелаїновий пілінг призначають пацієнтам з проблемами шкіри.  Азелаїнова кислота має антибактеріальний ефект, м'яко відбілює шкіру, звільняє від вугрів та їх слідів, також виводить фурункули та пігментацію.

Мигдальний пілінг - пілінг на основі мигдальної кислоти, має протизапальну і антибактеріальну дію, допомагає боротися з висипом вугрів та його наслідками. Він є одним з найефективніших засобів у боротьбі з чорними цятками, ефективно усуває пігментацію.

Саліциловий пілінг - пілінг на основі саліцилової кислоти. Саліцилова кислота збільшує відлущування відмерлих клітин, очищає шкіру і надає антисептичну дію, вона є кращим засобом у боротьбі з комедонами.

Пілінг Джеснера - пілінг на основі молочної і саліцилової кислоти та резорцину. Дія молочної кислоти направлена на пом’якшення і зволоження шкіри, стимулювання синтезу колагену і утворення нових клітин. Саліцилова кислота покликана очистити шкіру і пори від виділень сальних залоз, а також усунути шкірні запалення. Резорцин має знезаражувальні властивостями, чудово бореться з бактеріями і позбавляє від ороговілого шару клітин.

ABR-пілінг - пілінг на основі альфі-гідроксильої та бета-гідроксильної кислоти та вітаміну А (ретинолу). Це один з найкращих засобів корекції постакне і застійних плям. Ефективний при вугрових висипах, гіперпігментації, передчасному старінні шкіри. Після процедури оновлюються клітини епідермісу, вирівнюється поверхня шкіри, зменшується активність сальних залоз, звужуються пори, зменшується глибина зморшок.

ТСА-пілінг - пілінг на основі трихлороцтової кислоти. Рекомендується при наявності дрібних зморшок в області очей, губ, щік і лоба, при розширених порах і надмірній жирності, при рубцях після акне, при наявності ознак фотостаріння та вікових змінах шкіри.

Показання для проведення процедури:

 • виражені вікові зміни шкіри, зміна еластичності шкіри, початкові ознаки обвисання шкіри;
 • зниження еластичності шкіри повік;
 • пігментація, наявність рубцевих змін шкіри, таких як розтяжки, рубці постакне, атрофічні рубці;
 • розширені пори.

 

Протипокази:

 • яскраве сонце;
 • пошкодження і захворювання шкіри (геерпес);
 • алергія на компоненти;
 • захворювання крові;
 • вагітність і годування груддю (у деяких випадках).

 

Рекомендована кількість процедур:

Кількість процедур залежить від виду пілінгу, але інтервал між процедурами повинен бути не менше як 2 тижня. Для серединного пілінгу реклмендований курс від 2-4 процедур, глибокий пілінг можна робити не більше як 3 процедури. Період відновлення складає до 7 днів.

Результат після процедури:

Ефект хімічного пілінгу, звичайно ж, залежить від індивідуальних особливостей шкіри.

Поверхневий пілінг - поліпшення кольору шкіри, зменшення пігментації, зменшення вираженості дрібних зморшок.
Серединний пілінг - помітне зменшення глибини зморшок, поліпшення кольору обличчя, звуження пор, очищення від чорних цяток.
Глибокий пілінг - зникнення дрібних і середніх зморшок, помітний омолоджуючий ефект, відбілювання шкіри, зникнення пігментних плям.

 

Фото до і після:

 

Рекомендації по догляду після процедури:

 • не наносити косметику в день проведення процедури;
 • якщо косметолог робить глибокий пілінг потрібно змити його через 4 години, весь час користуватись ждирним, зволожуючим кремом;
 • не використовувати лосьйони і засоби для вмивання, які містять кислоти або спирт.
 • не засмагати, мінімум 7 днів після процедури не відвідувати баню, сауну.

 

ABR-пилинг - это комбинированный срединный пилинг, который используется главным образом при жирной проблемной коже. Это одно из лучших средств в коррекции постакне и застойных пятен. Под ABR-пилингом понимается процесс эксфолиации кожи под воздействием препаратов со следующими активными компонентами: • А – AHA (альфа-гидроксильными кислотами) • В - ВНА (бета-гидроксильными кислотами) • R – витамином А (ретинолом)

Источник: http://cosmetology-info.ru/37/ABR-piling

Також вас може зацікавити

Запис
онлайн
Зателефонувати Запис онлайн
map