Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Пілінги

в косметологічному центрі Амелі

Гідропілінг або аквапілінг

Гідропілінг або аквапілінг – експрес-процедура миттєвої краси! Це сучасна методика і нова технологія очищення і догляду за шкірою за допомогою поєднання декількох чинників: механічного, кислотного і водного.

У режимі гідропілінг до рукоятки з наконечником, який має спиралеподібну поверхню, під тиском подається рідина (як правило, засіб з кислотними, поживними або зволожуючими властивостями). Через отвір в рукоятці спеціальний розчин під тиском надходить в наконечник і, проходячи через спіралеподібні доріжки, м’яко відшаровує рогові клітини, розчиняє себум і забруднення.

Спеціально розроблені розчини з АНА-кислотами у складі з ретельно підібраними компонентами надають кератолітичну, відбілюючу, зволожуючу і захисну дію.

СИРОВАТКА №1 завдяки вмісту молочної кислоти працює як поверхневий ексфоліант – відшаровує рогові клітини шкіри, вирівнюючи рельєф і розгладжуючи мімічні зморшки.

СИРОВАТКА №2 містить саліцилову кислоту і призначений для глибокого очищення шкіри, схильної до акне.

СИРОВАТКА №3 призначена для третього, завершального етапу гідропілінгу – зволоження, ревіталізації і насичення шкіри активними компонентами, містить:

Гіалуронова кислота в складі сироватки наділена властивістю притягувати і утримувати воду, тим самим забезпечує пружність каркаса шкіри та зміцнює його.

Алое, відоме своїми протизапальними і відновлювальними властивостями, прискорює регенерацію клітин, усуває подразнення і запалення шкіри, чудово пом’якшує і захищає шкіру, підвищує її еластичність.

Вітамін С у складі засобу виявляє імуномоделюючі, відбілюючі, антиоксидантні властивості, зменшує ламкість судин, надає шкірі природнього сяяння, оксамитового вигляду і відчуття кришталевої чистоти.

 Одне з останніх досягнень світової косметології – гідропілінг. Як процедура, він має ряд переваг:

а) його можна проводить часто – він не викликає звикання, не є агресивною маніпуляцією,

б) доречний для підліткової і юної шкіри – стандартне для косметології питання, зі скількох років можна робити пілінг обличчя, в цьому випадку починається з 15–18 років.

Гідропілінг: суть процедури

У самій назві методики криється принцип дії косметологічної маніпуляції. Гідропілінг – це глибоке очищення шкіри за допомогою води. Незважаючи на видиму простоту назви, метод має унікальні особливості – насичує клітки киснем. Вода і кисень – головні «дійові особи» процедури, а їх вплив і значення для людського організму, і шкіри в тому числі, переоцінити складно.

Якщо перші прилади працювали на основі просто очищеної води, то наступні покоління апаратури мають ускладнену інженерну конструкцію. Сьогодні гідропілінг проводять для зволоження, очищення, відлущування, легкого поверхневого пілінгу, насичення шкіри киснем і мікроелементами, її нетравматичного і неагресивного оновлення та омолодження.

Сучасний гідропілінг – певною мірою загальна назва, сама процедура умовно розділяється на 2 види: безконтактний газорідинний пілінг, коли шкіра очищається за допомогою дрібнодисперсного струменя води з киснем, і гідродермабразії як новітнього способу механічного очищення шкіри за допомогою води, вакууму і алмазних наконечників. В останньому випадку йдеться про декілька етапів, які можна проводить як окремо, так і в комплексі: гідропілінг, гідродермабразія, ревіталізація, пілінг Н2О2.

Для кожного етапу процедури передбачені окремі насадки в апараті – в залежності від виробника вони можуть бути як одноразового використання, так і з можливістю стерилізації, а також під них – спеціальні розчини. Зазвичай, розчини можуть містити АНА кислоти, саліцилову кислоту, засоби для ревіталізації шкіри.

Гідропілінг: показання до проведення

Як і будь-яка інша доглядова салонна процедура, метод має свої показання. По суті він щадний, нетравматичний, відсутні агресивні складові – як в класичному хімічному пілінгу, наприклад. Гідропілінг можна проводити як anti age методику в комплексних програмах антивікового догляду, профілактичну процедуру – особливо в умовах мегаполісу для стресової шкіри, яка щодня «насичується» вихлопами автомобілів, смогом великого міста, пилом, брудом, кіптявою, декоративною косметикою, біологічними виділеннями з пор.

Гідропілінг можна проводити курсами (5–10 сеансів, якщо молода шкіра, 10–15 для вікової), як самостійну процедуру – періодично насичувати шкіру вологою і різними потрібними мікроелементами. Вона також цілком доречна як процедура вихідного дня.

Показові результати гідропілінг демонструє при використанні його як підготовчого етапу – перед лазерним шліфуванням, RF-ліфтингом й іншими серйозними операціями.

Окреме показання проводити процедуру – трансепідермальна втрата вологи. З води значною мірою складається людський організм в цілому, наша кров, органи, і, природно, шкіра. Нестача вологи в клітинах – одна з причин раннього старіння, тьмяного кольору обличчя, появи ранніх дрібних зморшок. Зневоднений стан – стрес для шкіри, і гідропілінг у таких випадках – ідеальний помічник косметолога.

Найпоширенішою є думка, що профілактикою старіння потрібно займатися з 25 років. Гідропілінг – процедура, яку можна починати проводить набагато раніше – починаючи з підліткового віку. Просто в цьому випадку нема потреби проводити всі етапи – юній шкірі досить очищення спіралеподібними насадками.

Гідропілінг: переваги методу

Глибоке очищення пор – найпопулярніша косметологічна процедура. Кожен тип шкіри має свої рекомендації з очищення, які істотно відрізняються один від одного. Найделікатніша шкіра – сухого типу, вона не сприймає травматичних способів, але також потребує профілактичних чистках. В цьому випадку проводити гідропілінг – ідеальний варіант: вихрові цівки води з необхідними добавками чудово замінюють жорстку дію інструментів, і навіть м’якішу – ультразвукової лопатки-скрабера.

Зволоження необхідно будь-якій шкірі, незалежно від типу і стану. Гідропілінг – універсальна процедура, що підходить для шкіри всіх типів. З його допомогою можливе як поверхневе очищення, так і глибока ексфоліація. Метод показовий для розкриття пор, очищення їх від чорних точок – комедонів, виділень сальних і потових залоз, видалення ороговілих клітин.

Гідропілінг не має сезонних обмежень – на відміну від інших способів очищення. Хімічний пілінг краще проводити в осінньо-зимові місяці – період неактивного сонця. Газорідинний пілінг – навпаки, оптимальний для спекотних літніх місяців, оскільки процедура холодова, в холодну пору року клієнт може застудитися. Плюс до всього, індивідуальна непереносимість холоду також накладає свої обмеження.

Гідропілінг в цьому відношенні має величезну перевагу – це універсальна всесезонна процедура. Залежно від наявної проблеми, косметолог складе необхідну для шкіри програму, підбере найбільш підходящі засоби-добавки.

Пружна, свіжа, зволожена, насичена вологою шкіра – це реальність, яка можлива з процедурою гідропілінгу.

Вартість:

1500 грн

Пілінг Retix. C Retibooster - з ретинолом та активатором TGF

Перша процедура та ретинолова терапія для всіх типів шкіри

Мультифункціональна терапія спрямована на омолодження для ефекту «нової шкіри», терапевтичний ефект та відновлення на клітинному рівні.

Містить інноваційний 6% Retiboosting Complex – поєднання чистого ретинолу з запатентованим інгредієнтом природного походження, що міститься у Reneseed™ (білки молодості TGF-β2), метаболічний шлях якого ідентичний ретинолу. Запатентована комбінація цих двох речовин заснована на їх синергічній дії, в якій Reneseed™ посилює дію ретинолу та одночасно стимулює вироблення ліпідів у шкірі, таким чином, мінімізує подразнюючу дію ретинолу.

Показання:

 • Відсутність пружності та тонусу шкіри
 • Гіперпігментація різного генезу
 • Видимі лінії зморшок
 • Недосконалості (розширені пори, вугри, чорні цятки, нерівний тон та рельєф)

Активні інгредієнти:

Ретинол TGF Activator (флакон): 6% Retiboosting Complex – поєднання чистого ретинолу і сполуки, що активує фактор росту TGF-β2. До комплексу також входять: молочна кислота, вітамін Е, екстракт плодів апельсина, освітлюючі компоненти з рослин. В результаті синергічної дії активних інгредієнтів регулюється кератинізація епідермісу та значно стимулюється синтез колагену I типу, еластину та гіалуронової кислоти, хондроїтину сульфату та протеогліканів.

Сироватка-бустер (ампула): вітамін С у поєднанні з феруловою кислотою, молочною кислотою та ніацинамідом має сильну антиоксидантну та освітлюючу дію. Він також нейтралізує активні сполуки кисню, що утворюються під впливом сонячного світла та навколишнього середовища.

Вартість:

2400 грн

Шоколадний пілінг

Ця процедура омолоджує, відновлює та освітлює шкіру, завдяки молочній кислоті, ресвератролу та фітокомпонентам. Ефективне поєднання інгредієнтів збільшує вироблення колагену, глікозаміногліканів та забезпечує сильну, але добре переносиму ексфоліацію.

Молочна кислота 50%
Зменшує адгезію клітин епідермісу, провокуючи
ексфоліацію та послідуюче відновлення шкіри,
при цьому покращується текстура, зменшується
глибина зморщок, ознаки фотостаріння, прояви
гіперпігментації. Має зволожувальні властивості,
пригнічує тирозиназу та інгібує меланогенез, що
знижує ризик постпроцедурної гіперпігментації.
Какао
Має чудові зволожуючі властивості, а також
велику кількість антиоксидантів для боротьби
з дією вільних радикалів.
Ресвератрол
Антиоксидант та протизапальний інгредієнт, який
сприяє синтезу колагену.
Асаї
Потужний антиоксидант, регулює синтез ліпідів
шкіри, прискорює регенерацію.
Алое вера
Має зволожуючі властивості, відновлює та
заспокоює шкіру, знижує ризик інфікування.

Покази:

тьмяна шкіра;

– гіперпігментація;

– плями постакне;

-ознаки фотостаріння.

Протипокази:

– алергія на какао!

Вартість:

1200 грн

Пілінг Primaluce Exfo&White Fluid 20 Active Peel

BIOLINE JATO Primaluce Exfo&White Fluid 20 Active Peel – Флюїд-пілінг 20

Флюїд забезпечує ексфоліацію до нижньої межі рогового шару з непомітним дрібнопластичним лущенням. Утворює захисну плівку, яка утримує  вологу.

Не потребує реабілітації, сприяє зволоженню, освітленню та ранозагоюванню.

Флюїд рекомендований для тонкої, чутливої молодої шкіри, а також із явищем куперозу.

Склад: Молочна кислота/ гліколева кислота/ мигдальна кислота/ ізомери цукрів/ камедь бобів ріжкового дерева.

Вартість:

1000 грн

Пілінг ABR

ABR-пілінг – це модифікований пілінг з ретинолом (натуральний вітамін А) та фруктовими кислотами (лимонною, молочною, гліколевою, тартановою, майоліковою). До його складу входять мінерали для активізації обміну речовин у верхніх шарах епітелію. ABR-чистка застосовується для вирівнювання рельєфу шкіри, лікування запалень, акне та глибоких інфільтратів. Така процедура є пусковим механізмом, що активізує виробництво еластину і колагену, які надають еластичності та пружності шкірі.

Успішно справляється з естетичними недоліками шкіри:

– розширені пори;

– нерівний рельєф;

– сильна пігментація;

– вугрі;

– тьмяність кольору обличчя.

Чистка ABR успішно протидіє патологічному розвиткові акне. Після процедури значно зменшуються висипання, швидко розсмоктуються та розм’якшуються комедони й вугрі, підсушуються гнійнички. Також очищення обличчя сприяє регенерації епідермісу та посиленню захисних властивостей шкіри. Чистка ABR дозволяє позбутися від рубців і шрамів, очистити пори, прибравши некрасиві “чорні цятки”. Результат — зменшення кількості локальних запалень, вирівнювання рельєфу шкіри та підвищення її пружності.

Приємний бонус – розгладження дрібних зморшок.

Вартість пілінгу ABR обличчя

Вартість:

1200 грн

Пілінг PRX T33

PRX T33 пілінг – це хімічний пілінг нового покоління, представлений італійським брендом WIQOmed. Пілінг PRX значно відрізняється від інших препаратів за рахунок свого малотравматичного впливу на поверхню шкіри. Після нанесення PRX T33 діючі речовини кислотного компонента активно проникають у шкірні покриви та оновлюють тканини епідермісу, надаючи ефекти без пошкодження архітектоніки зовнішніх шарів шкіри. Тому такі побічні ефекти як почервоніння шкіри, поява лущення при використанні PRX T33 відсутні.

ПІЛІНГ PRX T33 ПОКАЗАНИЙ ПРИ НАЯВНОСТІ:

– Вугрових висипів

– Рубців атрофічного типу

– Зниженого тургору шкіри, її в’ялості

– Пігментних плям, ластовиння

– Себорейного дерматиту

– Гіперкератозу

– Наслідків агресивної дії сонячних променів (фотостаріння).

ПІСЛЯ ВИКОРИСТАННЯ PRX T33:

– Зменшується вираженість пір;

– Знижується надлишкова вироблення шкірного сала;

– Помітно зменшуються висипання акне;

– Згладжуються атрофічні рубці, шрами;

– Поліпшується загальний тон, колір та текстура шкіри.

Пілінг PRX T33

Процедура пілінгу PRX T33 проводиться курсом, що складається з 3-7 пілінгів, що сприяє досягненню бажаного результату та закріпленню ефекту. Між процедурами рекомендується робити перерву 7 днів. Курси можна проводити 1 раз на півроку.

Тривалість маніпуляції становить від 30 до 40 хвилин.

Вартість:

1700 грн

Пілінг Джесснера

Пілінг Джесснера – це серединний хімічний пілінг, один з найефективніших пілінгів для видалення поверхневих шарів шкіри. Його можна використовувати для всіх типів шкіри.

Пілінг Джесснера – це суміш з саліцилової кислоти, молочної кислоти і резорцину. Пілінг Джесснера характеризується більш вираженим відлущуванням клітин шкіри, в порівнянні з іншими пілінгами. Так, через 4-5 днів після проведення процедури, шкіра обличчя починає лущитися, присутнє відчуття, що видаляється один шар шкіри, а через 7-10 днів Ви отримаєте абсолютно нову, гладку і чисту шкіру.

Результати після пілінгу:

– Більш гладка і ніжна шкіра.

– Шкіра оновлюється і відновлюється еластичність шкіри.

– Зменшує пігментацію.

– Зменшується прояв акне до повного лікування.

– Розгладжуються дрібні зморшки.

– Поліпшується мікроциркуляція крові.

– Стимулюється вироблення колагену і еластину в клітинах.

Даний пілінг має безліч переваг, він може не тільки зменшити появу прищів, але і зменшувати гіперпігментацію шкіри. Пілінг Джесснера здатний розгладити дрібні зморшки, шрами. Вирівняти колір і рельєф особи, звузити пори і позбутися постакне.

Вартість:

1000 грн

Мигдальний пілінг

Мигдальний пілінг – поверхневий пілінг на основі мигдальної кислоти, отриманої з плодів гіркого мигдалю. Мигдальна кислота (фенілгліколева кислота) – жирно-ароматична кислота, яка відноситься до альфагідрокислот.

Молекула мигдальної кислоти велика, повільно проникає до шкіри, що обумовлює хороший контроль пенетрації препарата Mandelicpeel лінії MЕDICCONTROLPEEL та низьку подразнюючу дію.

Має опосередковані антиоксидантні та зволожуючі ефекти, чинить виражену бактерицидну дію.

В складі містить ізопропіловий спирт, який має кращі, ніж в етилового спирту, кератолітичні властивості.

Показання до застосування:

• Чутлива шкіра з ознаками в’ялості

• Естетичні проблеми у молодих пацієнтів або у пацієнтів зі смаглявою

шкірою

• Себорея

• Комедональна та папуло–пустулозна форма акне I та II ступеня

• Фотостаріння

• Гіперпігментація

• Гіперкератоз

Переваги Mandelicpeel 40%:

1. Легкий у проведенні процедури

2. Має короткий постпілінговий період

3. Безпечний для пацієнтів зі смаглявою та темною шкірою (низький

ризик виникнення постпілінгової гіперпігментації)

4. Добре переноситься пацієнтами з чутливою шкірою

5. Попереджає розвиток інфекційних ускладнень при пошкодженій

шкірі та івазивних процедурах

6. Являється препаратом вибору при вугровій хворобі

Вартість:

800 грн

Саліциловий пілінг

Саліциловий пілінг має високий ступінь проникнення і має кератолітичну, протизапальну та антисептичну дію. Популярність саліцилових пілінгів у другій половині ХХ століття дозволила накопичити велику кількість інформації про їх ефективність та наслідки застосування. Завдяки цьому в даний час добре передбачувані ранні та віддалені наслідки цих пілінгів. Препарати застосовуються для лікування жирної та проблемної шкіри, різних форм себореї, акне та постакне.

Показання до застосування

– Себорея

– Акне

– Актинічний гіперкератоз

– Порушення мікрорельєфу шкіри

– Сенільне лентіго

– Актинічний гіперкератоз

– В’яне шкіра

– Рубці постакне

Переваги

– Ідеально підходить для пацієнтів із проблемною шкірою

– Безпечний для пацієнтів із смаглявою шкірою.

– Передбачувані віддалені наслідки використання препарату

Вартість:

600 грн

ЕРИТРОДЕРМАЛЬНА ПЕПТИДНА Карбокситерапія Demax Peptide prime orchid soul collection

Інноваційна терапевтична карбоксисистема на основі мультипептидного комплексу, поленуклеотидов і стовбурових клітин орхідеї для омолодження, ревіталізації, інтенсивної корекції дегенеративних процесів в шкірі. «Розумна» ДНК-РНК технологія забезпечує біоактивної відновлення шкірних резервів та імунного статусу шкіри.

Показання до застосування:

1. Омолодження і ліфтинг.
2. Фотостаріння без обмеження по термінах інсоляції.
3. Купероз, телеангіоектазія, розацеа різної етіології.
4. Глибоке відновлення дермального гидрорезерва.
5. Атонічна і «стрессированная» шкіра.
6. Комплексна терапії гіперпігментації.
7. Порушення периорбитальной мікроциркуляції.
8. Регуляція рівня вільних радикалів.
9. Пастозність будь-якої етіології і локалізації.
10. Шкіра курця, тьмяний колір обличчя, в т. ч. при соматичних захворюваннях.
11. Себорея, акне, постакне, особливо застійні.

Спосіб застосування:

Загальний курс:
5-10 процедур. 1-3 сеанси на тиждень.

Після пілінгу:
3 день на стадії коагуляційної плівки.

Після лазера:
При формуванні кірочок на третій день, далі через 4 і 10 днів.

Вартість:

900 грн

Пептидний Резурфейсер

Пептидний Резурфейсер це – пілінг з ботуліноподібним ефектом та сильною омолоджуючою дією, це професійний хімічний омолоджуючий пілінг шкіри обличчя та навколо очей від зморшок: ботокс пілінг, безін’єкційна біоревіталізація.
Робить шкіру обличчя пружною, наповненою, без зморшок. Працює на імунному рівні. Не викликає подразнення  та лущення.
Покази – корекція вікових змін шкіри: мімічні, статичні зморшки, дряблість шкіри і т.д. Використовується також для зони навколо очей.
Дія пілінгу на шкіру :
– омолоджуюча
– кератолітична
– зволожуюча
– антиоксидантна
– лімфодренажна
– ботуліноподібний ефект
В складі пілінгу крім кислот містяться пептиди, стовбурові клітини червоного винограду , антиоксиданти.
Безпечно використовувати влітку під час гіперінсоляції, а також перед поїздками до теплих країн. Має потужну зволожуючу дію.
Виробник пілінгу компанія Dermaquest , США
Вартість:

1200 грн

Пілінг відбілюючий Radiance Peel

Пілінг відбілюючий Radiance Peel – пілінг з іноваційним відбілюючий інгредієнтом. Рівномірний колір шкіри досягається за рахунок висвітлення всіх видів гіперпігментації.

Завдяки комбінованому складу кислот опрацьовує пігментацію будь-якої етіології, готує шкіру до подальших процедур – апаратна мезотерапія. Впливає на меланогенез, освітлює, вирівнює тон шкіри. Швидка реабілітація після процедури дозволяє пацієнтові залишатися соціально активним.

Покази :

– видимі признаки фотостаріння;

– пігментація

Вартість:

800 грн

Лазерний пілінг

Лазерний пілінг – це процедура інтенсивного відлущування та глибокого шліфування шкіри. З цією метою фахівець використовує спеціальний апарат, що генерує лазерний промінь, який здійснює на шкіру регенераційний та бактерицидний вплив. У косметології процедура використовується для боротьби із віковими змінами, лікування дерматологічних захворювань та усунення естетичних дефектів.

Очікуваний ефект від лазерного пілінгу для обличчя:

 • видаляються рубці та шрами;
 • відновлюється природна пружність й гладкість шкіри;
 • вирішується проблема із висипаннями акне,
 • нормалізується діяльність сальних залоз;
 • вікові зморшки та складки зникають або стають майже непомітними;
 • вирішується проблема гіперпігментації, а шкіра після відновлення стає світлішою;
 • овал обличчя набуває чітких контурів.
Вартість:

3500 грн

Детальніше про послугу

Хімічний пілінг обличчя — це метод, який полягає у нанесенні на шкіру хімічних розчинів, виробляючи тим самим контрольоване спалювання поверхневих шарів шкіри. Після пілінгу шкіра поступово відновлюється. Відновлення шкіри відбувається за рахунок росту клітин з більш глибоких шарів епідермісу або з непошкоджених волосяних фолікулів.

Хімічні пілінги відрізняються один від одного складом та глибиною нанесених ушкоджень у шкірі.

У косметологічному центрі “Амелі” вам запропонують такі пілінги:

Гідропілінг або аквапілінг – експрес-процедура миттєвої краси! Це сучасна методика і нова технологія очищення і догляду за шкірою за допомогою поєднання декількох чинників: механічного, кислотного і водного.

Шоколадний пілінг – ця процедура омолоджує, відновлює та освітлює шкіру, завдяки молочній кислоті, ресвератролу та фітокомпонентам.

Пілінг-гомаж (лактолан) – це дуже ніжний пілінг, який очищає і оновлює шкіру більш бережно, ніж будь-який інший пілінг.

Молочний пілінг – пілінг на основі молочної кислоти. Молочний пілінг застосовують для усунення вугрової висипки, в’ялості, почервоніння і нерівностей, дрібних зморшок.

Азелаїновий пілінг – пілінг на основі азелаїнової кислоти. Азелаїновий пілінг призначають пацієнтам з проблемами шкіри.  Азелаїнова кислота має антибактеріальний ефект, м’яко відбілює шкіру, звільняє від вугрів та їх слідів, також виводить фурункули та пігментацію.

Мигдальний пілінг – пілінг на основі мигдальної кислоти, має протизапальну і антибактеріальну дію, допомагає боротися з висипом вугрів та його наслідками. Він є одним з найефективніших засобів у боротьбі з чорними цятками, ефективно усуває пігментацію.

Саліциловий пілінг – пілінг на основі саліцилової кислоти. Саліцилова кислота збільшує відлущування відмерлих клітин, очищає шкіру і надає антисептичну дію, вона є кращим засобом у боротьбі з комедонами.

Пілінг Джеснера – пілінг на основі молочної і саліцилової кислоти та резорцину. Дія молочної кислоти направлена на пом’якшення і зволоження шкіри, стимулювання синтезу колагену і утворення нових клітин. Саліцилова кислота покликана очистити шкіру і пори від виділень сальних залоз, а також усунути шкірні запалення. Резорцин має знезаражувальні властивостями, чудово бореться з бактеріями і позбавляє від ороговілого шару клітин.

Пілінг Primaluce –  забезпечує ексфоліацію до нижньої межі рогового шару з непомітним дрібнопластичним лущенням. Утворює захисну плівку, яка утримує  вологу.

ABR-пілінг – пілінг на основі альфі-гідроксильої та бета-гідроксильної кислоти та вітаміну А (ретинолу). Це один з найкращих засобів корекції постакне і застійних плям. Ефективний при вугрових висипах, гіперпігментації, передчасному старінні шкіри. Після процедури оновлюються клітини епідермісу, вирівнюється поверхня шкіри, зменшується активність сальних залоз, звужуються пори, зменшується глибина зморшок.

ТСА-пілінг – пілінг на основі трихлороцтової кислоти. Рекомендується при наявності дрібних зморшок в області очей, губ, щік і лоба, при розширених порах і надмірній жирності, при рубцях після акне, при наявності ознак фотостаріння та вікових змінах шкіри.

Еритродермальна пептидна карбокситерапія Peptide Prime Orchid Soul Collection – інноваційна терапевтична карбоксисистема – «розумна» ДНК-РНК технологія на основі мультипептидного комплексу, полінуклеотидів та стовбурових клітин орхідеї для омолодження, ревіталізації, інтенсивної корекції дегенеративних процесів у шкірі.

Лазерний пілінг – це ефективна омолоджуюча та оздоровлююча шкіру процедура, яка, шляхом впливу лазерних променів на поверхню епідермісу, допомагає позбутися естетичних недоліків і запустити в шкірі природні процеси оновлення. Процедура має виражений anti-age ефект, «стирає» вікові зміни, підтягує, зволожує, освіжає, вирівнює рельєф шкіри.

Показання для проведення процедури
 • виражені вікові зміни шкіри, зміна еластичності шкіри, початкові ознаки обвисання шкіри;
 • зниження еластичності шкіри повік;
 • пігментація, наявність рубцевих змін шкіри, таких як розтяжки, рубці постакне, атрофічні рубці;
 • розширені пори.
Протипокази
 • яскраве сонце;
 • пошкодження і захворювання шкіри (геерпес);
 • алергія на компоненти;
 • захворювання крові;
 • вагітність і годування груддю (у деяких випадках).
Довіртесь професіоналам

Фахівці з досвідом роботи і вищою медичною освітою

Тільки сертифіковані препарати та косметика

Відповідальне відношення до чистоти та стерильності

Сучасне обладнання та інструменти

Гарантуємо результат і безпеку проведення процедури. Спробуйте і переконайтесь в ефективності на власному досвіді

Рекомендована кількість процедур:

Кількість процедур залежить від виду пілінгу, але інтервал між процедурами повинен бути не менше як 2 тижня. Для серединного пілінгу реклмендований курс від 2-4 процедур, глибокий пілінг можна робити не більше як 3 процедури. Період відновлення складає до 7 днів.

Результат після процедури:

Ефект хімічного пілінгу, звичайно ж, залежить від індивідуальних особливостей шкіри.

Поверхневий пілінг – поліпшення кольору шкіри, зменшення пігментації, зменшення вираженості дрібних зморшок.
Серединний пілінг – помітне зменшення глибини зморшок, поліпшення кольору обличчя, звуження пор, очищення від чорних цяток.
Глибокий пілінг – зникнення дрібних і середніх зморшок, помітний омолоджуючий ефект, відбілювання шкіри, зникнення пігментних плям.

Рекомендації по догляду після процедури:

 • не наносити косметику в день проведення процедури;
 • якщо косметолог робить глибокий пілінг потрібно змити його через 4 години, весь час користуватись ждирним, зволожуючим кремом;
 • не використовувати лосьйони і засоби для вмивання, які містять кислоти або спирт.
 • не засмагати, мінімум 7 днів після процедури не відвідувати баню, сауну.