Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Консультації

в косметологічному центрі Амелі

Консультація провідного дерматолога

Консультація дерматокосметолога – важливий етап лікування або естетичного перетворення, без якого неможливе проведення процедур. Тільки зібравши достатньо інформації, лікар розробляє індивідуальний план лікування та процедур, який приведе вас до досягнення поставлених завдань.

Під час консультації провідний фахівець ознайомить вас із реалістичними очікуваннями від процедур, зорієнтує за часом прояви ефектів. Під час лікування, залежно від отриманих результатів, лікар може коригувати індивідуальний план процедур.

Вартість:

500 грн

Консультація КОСМЕТОЛОГА

Косметологи – фахівець, який допоможе провести діагностику проблем шкіри і волосся, підібрати індивідуальні засоби лікування. Консультація косметолога буде актуальна, якщо Вам потрібно:

– Підібрати засоби для догляду за шкірою обличчя та тіла.

– Потрібно поліпшити вигляд шкіри.

– Призначити індивідуальний професійний домашній догляд,

скорегувати естетичні дефекти.

– Хочете позбутися від вугрів та їх наслідків. Шрамів, рубців, розтяжок, лущення, пігментних плям, почервоніння, розширених пор.

– Бажаєте уповільнити процес вікових змін шкіри.

– Позбутись темних кіл під очима, гіперпігментації, себореї, куперозу.

Вартість:

300 грн

Детальніше про послугу

Дерматологія – це медична галузь, яка щорічно впроваджує сучасні дієві методи лікування і діагностики захворювань шкіри.

Дерматолог – лікар, який діагностує і лікує захворювання шкіри, хвороби волосся і нігтів, також підбирає ліки для догляду та профілактики.

Кваліфікований дерматолог КЦ АМЕЛІ проведе обстеження, встановить діагноз, призначить індивідуальне лікування, а також буде супроводжувати пацієнта до його повного одужання.

Консультація дерматолога включає: огляд пацієнта, збір скарг та історії захворювання. При потребі лікар-дерматолог призначить додаткові обстеження (аналіз крові, аналіз сечі, трихограму, зішкріб зі шкіри, гістологічне обстеження); консультації суміжних спеціалістів: лікаря–гастроентеролога, лікаря–невропатолога, лікаря–алерголога, лікаря–ендокринолога.

Проблеми зі шкірою можуть бути ознакою серйозного захворювання. Своєчасне звернення до дерматолога допоможе встановити діагноз, отримати необхідне лікування і позбавитися від багатьох проблем.

Довіртесь професіоналам

Фахівці з досвідом роботи і вищою медичною освітою

Тільки сертифіковані препарати та косметика

Відповідальне відношення до чистоти та стерильності

Сучасне обладнання та інструменти

Гарантуємо результат і безпеку проведення процедури. Спробуйте і переконайтесь в ефективності на власному досвіді