Лазерне шліфування шкіри
Лазерне шліфування шкіри

    Лазерне шліфування шкіри

Це одна з найбільш популярних і ефективних косметологічних процедур. Така корекція дозволяє прибрати з обличчя рубці, шрами, наслідки акне, а також інші дефекти шкіри. Процедура стимулює епідерміс, дозволяючи йому максимально відновитися й оновитися. Проводиться і лазерна шліфовка шкіри живота, спини, рук та інших частин тіла, де є які-небудь недоліки.

Сьогодні лазерне шліфування вважається ефективною процедурою і допомагає домогтися гарних результатів у процесі омолодження і корекції дефектів шкіри.

Сучасне обладнання

SmartXide DOT - інноваційна розробка компанії DEKA в області медичних лазерних технологій. Має високі показники в різних областях медичної практики: загальна хірургія, естетична косметологія.

Підготовка до проведення процедури

Щоб провести лазерне шліфування обличчя, шиї або іншої ділянки шкіри, потрібно підготувати її. Для цього на необхідну ділянку наносять крем, що містить анестетик. Наступний етап – це вплив лазером на ділянку шкіри. Процедура триває близько 10 хвилин.

Показання та протипокази

Лазерне шліфування шкіри проводитися з метою омолодження обличчя, видалення з поверхні епідермісу шрамів і рубців. Немає вікових обмежень для такої процедури, але існують медичні протипоказання.

Не застосовується лазерне шліфування шкіри у таких випадках:

  • цукровий діабет;
  • новоутворення на шкірі;
  • склеродерма;
  • інфекційні недуги;
  • загострення хронічних хвороб;
  • порушена пігментація шкіри.

Фото до і після

 

 

 Догляд після процедури

 

Після впливу лазера шкіра обличчя може набрякати і набувати червоний відтінок. На шостий день практично всі симптоми зникають. У тих місцях, де застосовувався лазер, епідерміс покривається скоринкою, яка поступово сходить. Рекомендовано застосовувати бепантен крем або траумель.

Також вас може зацікавити

Запис
онлайн
Зателефонувати Запис онлайн
map