Ін'єкції краси
Ін'єкції краси

    Ін'єкції краси

Біоревіталізація – це природний спосіб омолодження шкіри за допомогою гіалуронової кислоти на клітинному рівні, який дає змогу сповільнити процеси старіння. Застосовується для усунення зморшок та темних кола під очима, зморшок в ділянці овалу обличчя, декольте, «носогубні складки», суха та зневоднена шкіра, зниження пружності та тонусу м’язів лиця та шиї, розширення пор на обличчі, підвищена продукція шкірного сала, фотостаріння шкіри, боротьба з пігментацією шкіри.

Мезотерапія - введення вітамінів, амінокислот, антиоксидантів, ферментів та інших біологічно активних компонентів під шкіру. Застосовується для зволоження шкіри, омолодження, при акне, демодекозі, себореї, алопеції, для корекції овалу обличчя, зменшення зморшок, реабілітації після пластичних операцій. Ця методика ефективно підвищує тонус шкіри, покращує колір обличчя, омолоджує.

Контурна пластика - це процедура перетворення контурів обличчя, форми та об'єму губ за допомогою підшкірних ін'єкцій з гіалуронової кислоти. Застосовується для профілактики і усунення ознак старіння шкіри, покращення форми губ, овалу обличчя, розгладження зморшок.

Ін'єкції Ботоксу або Диспорту використовується для того, щоб зменшити або блокувати дію м'язів, що відповідають за міміку обличчя. За допомогою цієї процедури розгладжуються зморшки по лінії лоба, між бровами, навколо очей («гусячі лапки») та біля носа.

Також вас може зацікавити

Запис
онлайн
Зателефонувати Запис онлайн
map