Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Біоревіталізація

в косметологічному центрі Амелі

Біоревіталізація PLINEST Mastelli 

PLINEST Mastelli — біоревіталізація розумними нуклеотидами з фрагментами молекул ДНК. Препарат PLINEST Mastelli призначений для біоревіталізації обличчя, шиї, декольте, шкіри голови, рук і тіла.

Призначений для зрілої шкіри. Має виражений ліфтинг-ефект і сприяє згладженню зморщок. Видимий результат можна спостерігати вже після першої процедури — шкіра наповнюється вологою, стає більш підтягнутою, її тургор і тонус підвищуються, вона набуває бажаного сяйного відтінку. Біоревіталізація з використанням Plinest не тільки сприяє оздоровленню шкіри, але й зміцнює її імунітет. Крім того, він рекомендований до застосування для продовження дії філерів на основі гіалуронової кислоти, а також як загальнозміцнювальна процедура після пілінгів та інших інвазивних впливів на шкіру.

Характеристики:

Біоревіталізант на основі довголанцюгових полінуклеотидів. Молекули ДНК отримують за унікальною технологією екстрагування. Рідкий гель не має кольору та запаху. Він не токсичний для клітин і має абсолютну біосумісність із тканинами.

Показання:

 • Дрябла, атонічна шкіра обличчя й тіла.
 • Опущення м’яких тканин.
 • Шкіряні заломи та складки.
 • Профілактика фотостаріння.
 • Гіперпігментація.
 • Стрии.
 • Посилене випадання волосся.
 • Препарат використовується для підготовки до травматичних процедур і відновлення після них.

Активні компоненти:

Полінуклеотиди — 20 мг/мл — зв’язують і утримують вологу, перешкоджають розвитку окисного стресу в клітинах, прискорюють процеси загоєння в шкірі, стимулюють секреторну діяльність фібробластів і відновлюють міжклітинну речовину.

Вартість:

4000 грн

Біоревіталізація Newest

Newest – біоревіталізуючий препарат на основі полінуклеотидів і гіалуронової кислоти.

Застосовується для профілактики зневоднення і терапії вікових змін шкіри, зв’язок, корекції зморшок, стрій, рубців та для глибокого зволоження шкіри.

Дія полінуклеотидів синергічно підсилюється ГК і манітолом. Гіалуронова кислота підвищує строк життя фібробластів, підвищує гідратацію і тургор шкіри. Манітол захищає гіалуронову кислоту від розпаду і пролонгує її дію, додатково зволожує шкіру.

Вартість:

5000 грн

Біоревіталізація Saypha Rich

Saypha Rich – біоревіталізант австрійського концерну Croma для інтенсивного зволоження дерми і корекції дрібних вікових змін. Препарат відновлює природну архітектуру тканин і уповільнює процеси старіння на клітинному рівні.

Нестабілізована гіалуронова кислота є основною діючою речовиною ревіталізанта Сайфа Річ. Цей гомогенний пластичний полімер нетваринного походження з концентрацією гіалуронової кислоти 18 мг / мл максимально наближений до рідної (нативної) гіалуронової кислоти шкіри пацієнта, вироблення якої в клітинах з віком помітно знижується. Це призводить до сухості шкірних покривів, витончення обсягу тканини і порушення обмінних процесів в дермі.

Ревіталізант марки Saypha акумулює в клітинах і міжклітинному просторі велику кількість вологи, покращує мікроциркуляцію і активізує вироблення нових волокон колагену і еластину. Шкіра насичується, набуває пружність, гладкість і рівний колір.

Дія гіалуронової кислоти в Сайфа Річ, ціна якого наразі можуть собі дозволити для більшості пацієнтів, посилено гліцеролом в концентрації 20 мг / мл. Цей компонент підвищує його ефективність, в порівнянні з конкурентами, і дає такі переваги:

 •    підвищує зволожуючий ефект;
 •     підсилює в’язкість і проникаючі здібності гіалуронової кислоти, що гарантує більш пролонгований результат корекції в порівнянні з іншими репаранти;
 •     забезпечує м’який вплив на тканини без контурирования і набряків;
 •     створює потужний антиоксидантний бар’єр в клітинах шкіри.
Вартість:

3500 грн

Біоревіталізація Rejuran HB

Rejuran HB plus Hydro Booster – це новий препарат, в якому до оригінального препарат Rejuran Healer (регенерація шкіри) додана гіалуронова кислота (зволожуючий ефект) та лідокаїн (знеболюючий). Відновлює здатність шкіри до регенерації, роблячи її зволоженою та сяючою зсередини.

Ефективність біорепарації: як вона працює?

Полінуклеотиди вбудовуються в ДНК-клітини і лагодять поломку. Клітина стає здоровою. В результаті стимулюється ріст здорових клітин і секреція волокон колагену. Спеціальний пептид збирає ці волокна і надає загоєння. В результаті збільшується тонус, тургор і еластичність шкіри.

Зона введення: Все обличчя, шия, тильна поверхня кисті

Техніка введення: Інтрадермально поверхнево, об’єм введення на одну ін’єкцію 0,02-0,05 мл

Покази до застосування

 • Для покращення регенерації та зволоження шкіри
 • Для посилення дії після лікування препаратом Rejuran® Healer
 • Для скорочення реабілітаційного періоду після лазерної обробки шкіри та інших малоінвазивних методик, за рахунок відновлюючого та зволожуючого ефекту
 • Для корекції зморшок у пацієнтів від 40 років

Курс: 3 (три) процедури з інтервалом в один місяць, надалі підтримуючій курс 1 раз на 6 місяців

А також

REJURAN® HB plus розгладжує дрібні зморшки, покращує текстуру, тон, зволоження шкіри і додає природнього об’єму губам при застосуванні в періоральній зоні.

Вартість:

3500 грн

Біоревіталізація Mastelli Plinest Eye для шкіри довкола очей

Plinest Еуе застосовується для біостимуляції шкіри періорбітальної зони, сприяючи збільшенню еластичності, пружності шкіри та вирівнюванню рельєфу, освітленню шкіри періорбітальної зони.  Plinest Еуе – в’язкоеластичний, стерильний, апірогенний гель для внутрішньодермального введення, який містить високоочищені довголанцюжкові полінуклеотиди природного походження. Ці найдрібніші фрагменти ДНК беруть участь у всіх життєво важливих клітинних процесах, включаючи синтез білку. У косметології полінуклеотиди використовуються для стимуляції синтезу колагену та поліпшення засвоєння корисних речовин клітинами.

Біоревіталізація довкола очей Mastelli Plinest Eye підвищує результативність процедури із застосуванням гіалуронової кислоти, створюючи  тривалий та яскраво виражений косметичний ефект.

Гель застосовується у anti-age терапії:

 • вікових змін періорбітальної зони;
 • перед введенням ботулінічного токсину;
 • до та після пластичної хірургії (наприклад, блефаро-пластики);
 • до та після лазерної/плазмової (термічної) шліфовки.

 

Протипоказання:

Використання Plinest Eye протипоказано пацієнтам з непереносимістю продуктів рибного походження.

Вартість:

4000 грн

Біоревіталізація REJURAN Ⓡ I

REJURAN Ⓡ I – унікальний препарат, виготовлений спеціально для дуже тонкої шкіри зони навколо очей. Він активує відновлення шкіри, сприяючи зростанню клітин за рахунок вироблення фібробластами колагену. Завдяки цьому, прояв зморшок зменшується, проходять набряки і темні кола під очима. PN (полінуклеотиди) стимулюють ріст клітин і загоєння ран. Вони викликають довгострокову регенерацію шкіри зсередини внутрішнього шару. Тим самим поліпшують здоров’я шкіри, її еластичність і відновлення пошкоджень, викликані старінням і впливом сонця.

Вартість:

3000 грн

Біоревіталізація REJURAN Ⓡ S

REJURAN S, 1мл. Має більш високу в’язкість порівняно з іншими препаратами серії. Він стимулює синтез колагену, сприяє загоєнню шрамів від висипу вугрів, допомагає заповнити вм’ятини на рубцях і розгладжує тканини шкіри. Зони запровадження: проблемні ділянки шкіри, рубці.

Результати

• Розгладжування зморшок, регенерація та омолодження шкіри.

• Поліпшення текстури та тону шкіри, зменшення пігментації.

• Зволоження.

• Звуження часу.

• Усунення мішків та темних кіл під очима.

• Відновлення пошкодженої шкіри, зменшення рубців.

Вартість:

3000 грн

Біоревіталізація REJURAN Ⓡ HEALER

REJURAN HEALER природно відновлює пошкоджену шкіру, щоб зробити її здоровою та покращити еластичність. Активний інгредієнт PDRN (polydeoxyribonucleotide) у REJURAN HEALER оптимізований для регенерації шкіри та сприяє синтезу колагену для підвищення еластичності шкіри.

Результат дії REJURAN HEALER проявляється після першої процедури через 3-4 тижні і має пролонгований характер:

– Шкіра стає значно гладкішою;

– Поліпшується еластичність шкіри, підтягується “обвисла” шкіра;

– зникають дрібні зморшки;

– Збільшується товщина шкіри, що створює ефект об’єму;

– Шкіра виглядає сяючою.

Вартість:

4500 грн

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ APRILINE HYDRO

APRILINE HYDRO – біоревіталізант нового покоління, який застосовують для омолодження шкірних покривів та розгладжування різних типів зморшок.

ПОКАЗАННЯ:

– Знижений тургор шкіри.

– Зневоднена шкіра.

– Дрібноморщинистий тип старіння.

– Перший етап корекції дермальних зморшок різної етіології.

— Поверхневі зморшки внаслідок дегідратації шкіри.

– Підготовка та реабілітація шкіри при проведенні серединних та глибоких пілінгів.

– Нормалізація процесів рубцювання у випадках постакне, після вітряної віспи, після травм, розтяжок.

– Підготовка до інсоляції та відновлення шкіри після інтенсивної інсоляції.

Вартість:

3500 грн

Детальніше про послугу

Біоревіталізація – це ін’єкційна процедура, що сприяє натуральному омолодженню шкіри за допомогою насичення її природними компонентами, які утримують вологу. Основою введених препаратів виступає гіалуронова кислота, яка бере участь в обмінних процесах шкіри. Проникаючи в глибокі шари епідермісу і дерми, вона притягує до себе молекули води, активізує синтез колагену і еластину, забезпечуючи тривале зволоження шкіри. Процедура може проводитися на різних ділянках тіла: обличчя, шия, декольте, руки. Біоревіталізація обличчя не вимагає спеціальної підготовки шкіри. Невелике почервоніння після процедури спадає на наступний день. Оскільки ін’єкційна біоревіталізація передбачає уколи гіалуронової кислоти, процедуру може виконувати тільки сертифікований фахівець.

Показання для проведення процедури
 • Суха, зневоднена шкіра;
 • В’януча шкіра;
 • Жирна, груба шкіра з розширеними порами;
 • Фотостаріння шкіри;
 • Відновлення шкіри після пілінгів та шліфування;
 • Реабілітація після пластичних операцій;
 • Купероз;
 • Гіперпігментація;
 • Профілактика старіння.

Протипокази
 • запальні процеси в зоні, що підлягає обробці,
 • наявні важкі хронічні захворювання,
 • наявність онкологічних захворювань;
 • непереносимість препаратів, що використовуються;
 • вагітність та лактація.

Довіртесь професіоналам

Фахівці з досвідом роботи і вищою медичною освітою

Тільки сертифіковані препарати та косметика

Відповідальне відношення до чистоти та стерильності

Сучасне обладнання та інструменти

Гарантуємо результат і безпеку проведення процедури. Спробуйте і переконайтесь в ефективності на власному досвіді

Рекомендована кількість процедур:

Сеанси проводяться курсом від 3 до 5 разів з інтервалом в 2-4 тижні. Однак існує кілька схем омолодження і кожна має  свою періодичність проведення процедур, все залежить від препарату.

Результат після процедури:

Після проведеної біоревіталізації результат можна порівняти з результатами отриманими після пластичної операції, проте ця процедура не залишає рубців та не потребує тривалого періоду реабілітації.

 • Значно скорочуються зморшки, особливо помітно на шкірі навколо очей;
 • Ефективно зволожується шкіра;
 • Згладжується рельєф;
 • Підвищується еластичність шкіри;
 • Покращується колір.

Рекомендації по догляду після процедури:

 • Протягом першої доби після ін’єкцій не можна доторкатися до обробленої поверхні шкіри;
 • Не варто робити макіяж в день процедури;
 • Не можна відвідувати лазню, басейн і спортзал;
 • Протягом 10-14 днів потрібно утриматися від відвідування солярію;
 • Проведення косметологічних процедур по догляду за шкірою або сеансів фізіотерапії відкладіть на тиждень.