Регулярне використання нічного крему є необхідним для людей у віці старше тридцяти років. Нічні креми розраховані на те, щоб живити і зволожувати шкіру, поки ви спите. Доведено, що здатність шкіри абсорбувати живильні, зволожуючі і інші речовини знаходиться на піку вночі, отже, застосовуючи нічний крем, ви допомагаєте шкірі відновлюватися, адже протягом всього дня вона піддається впливу сонячних променів, вільних радикалів, брудного повітря, речовин, що містяться в декоративній косметиці, і так далі.
Корисні властивості нічного крему:
- Живить шкіру і підвищує її тонус;
- Глибоко зволожує шкіру;
- Заспокоює шкіру;
- Забезпечує більш рівний тон і покращує структуру шкіри;
- Стимулює вироблення колагену і еластину;
- Покращує циркуляцію крові;
- Скорочує зморшки, зменшує області дисколорація;
- Запобігає розтягування і обвисання шкіри;
- Пом’якшує шкіру і робить її більш еластичною;
- Покращує стан старіючої шкіри;
- Стимулює оновлення клітин шкіри.
Склад нічного крему істотно відрізняється від складу денного крему. Денні креми обов’язково містять не тільки зволожуючі, але й захищають шкіру речовини. Активні інгредієнти нічних кремів живлять і відновлюють шкіру, але не захищають, так як вночі вплив на неї шкідливих речовин зведено до мінімуму (звичайно, у тому випадку, якщо ви спите вдома, а не гуляєте по місту).
Мистецтво застосування
Спочатку вивчіть рекомендації косметологів і знаючих людей про те, як правильно наносити нічний крем для обличчя: за якими лініях, в який час, дозування, частоту, курс застосування. Якщо проігнорувати ці поради, накопичені роками, можна не тільки не відчути дію обраного засобу (часом дуже дорогого), але і нашкодити власній шкірі. Тому будьте гранично обережні.
- Коли можна починати застосовувати нічний крем для обличчя? Деякі косметичні засоби включають його у свої лінійки, розроблені для зовсім ще молодої шкіри, з 20-25 років. Але якщо в цьому віці ще немає особливої необхідності користуватися цим засобом, то ось після 30 потрібно вже всерйоз задуматися про збереження своєї молодості і краси в нічний час доби.
- Наносити такий засіб потрібно відразу перед сном, а приблизно за 40-60 хвилин до нього, щоб консистенція встигла проникнути в глибинні шари дерми.
- Спочатку вмийтеся, очистіть обличчя від декоративної косметики і нагромадилася за день бруду.
- Після цього уздовж масажних ліній нанесіть тонким, акуратним шаром крем. Втирати його не потрібно.
- Тепер можна відпочити, розслабитися і не турбувати м’язи обличчя зайвої мімікою. Мінімум емоцій в цей час стане гарантією ефективності нанесеного на ніч кошти.
- Через півгодини промакните обличчя паперовою серветкою, щоб переконатися, що на шкірі не залишилося слідів від крему, що він весь цілком вбрався і вже почав діяти.
- Робити це потрібно щодня.
- Через пару місяців засіб рекомендується змінити, щоб шкіра не звикала до одного і того ж складу, а інакше вона просто перестане на нього реагувати.
Мистецтво застосування засобів такого роду не вимагає особливих навичок. І тим не менше всі ці рекомендації слід виконувати в точності. Якщо ж ви остерігаєтеся магазинної косметики з-за її хімічного складу, можете легко приготувати нічний крем для обличчя в домашніх умовах, в якому будуть тільки ті натуральні інгредієнти, які ви виберете самі.
Як вибрати нічний крем
Як і у випадку з будь-якими іншими кремами, дуже важливо вибрати нічний крем, що підходить вашому типу шкіри. Уникайте занадто густих кремів — вони можуть забити пори настільки, що шкіра не зможе нормально дихати. Незалежно від типу шкіри, бажано віддавати перевагу гіпоалергенним і некомедогенной кремам, що не містить ароматизаторів. Серед кремів, які відповідають цим критеріям, вибирайте, виходячи з вказівок на етикетці, для якого типу шкіри цей крем призначений, а також, беручи до уваги свій вік.