Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Лікувальні пілінги: на шляху до ідеальної шкіри!

Майже кожен із нас хоча б раз у житті стикався з появою на обличчі червоного запального висипу. Особливо часто ця проблема вражає підлітків у період статевого дозрівання. Дорослі заспокоюють, мовляв, проблеми зі шкірою обличчя – тимчасові і через кілька років все мине, шкіра знову стане гладенька і чиста. На жаль, так буває далеко не завжди. В одних запалення зникає безслідно, а інші, страждаючи всю юність через неприємні висипання, потім все життя мучаться з рубцями, що залишилися від вугрів. Коли косметика, пил і бруд потрапляють у пори та їх закупорюють, наша шкіра стає беззахисною. Вона вже не може вільно «дихати» і виділяти жир. Починається запальний процес, який призводить до появи акне, або вугрових висипань. Однак і тут не все так погано. Хімічний пілінг – одна з дерматологічних процедур, яка рятує від цієї неприємності. Їй під силу не лише миттєво поліпшити зовнішній вигляд, а й перемогти серйозні проблеми і дефекти шкіри. Під час пілінгу відбувається відлущування верхнього шару шкіри і усунення рогових пробок в шкірних порах. Як наслідок – вирівнюється рельєф та колір шкіри, звужуються пори, зникає лущення та нерівності. Залежно від ступеня захворювання шкіри лікар підбирає найбільш ефективні медичні засоби, які будуть використовуватися під час процедури.

Одним з найбільш ефективних лікувальних пілінгів є азелаїновий пілінг (azelaс peel). Це поверхневий пілінг для проблемної шкіри з акне та куперозом. Складається з трьох видів кислот. Має протизапальну, антибактеріальну, себорегулюючу, кератолічну та комедонолітичну дію. Не викликає стійкості мікроорганізмів. Має хороший відбілюючий ефект. Пілінги на основі азелаїнової кислоти застосовують для комплексного лікування вугрової хвороби, фолікулітів, мелазми, жирної себореї обличчя, постзапальної пігментації після акне і такої недуги, як розацея (рожеві вугрі). Вона пригнічує синтез меланіну в меланоцитах. Такий пілінг за умови відповідного захисту від сонця можна використовувати майже цілорічно.

Уже після одного пілінгу Ви досягнете очевидних результатів. Ваша шкіра стане гладенька, наче оксамит, набуде приємного матового відтінку, покращиться її текстура. Для стійкого тривалого ефекту знадобиться певна кількість процедур. Все залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, ступеня, тривалості і характеру проблем, які потрібно вирішити. Для досягнення оптимального результату, як правило, потрібно від 4 до 6 процедур.