Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Косметичні процедури влітку!

Ми можемо запропонувати в якості літніх пілінгів – мигдальний і молочний. Для жирної шкіри – молочний пілінг, для сухої та комбінованої – мигдальний.

Що дає поверхневий пілінг?

Кислота, яку містить пілінг покращує кровообіг. Ми знаємо, що за приводу не порушеного кровообігу наша шкіра довго залишається молодою і красивою. Після процедури верхній шар шкіри оновлюється вирівнюючи рельєф, йдуть дрібні зморшки, помітно зменшується глибина пор. Результат пілінгу залежить від кількості процедур. Рекомендується пройти курс з 4-6 процедур, один раз в тиждень. Вибір пілінгу залежить від рекомендацій косметолога. Залежно з якою проблемою ви звернулися до фахівця. Процедура літніх пілінгів заснована на м’якому впливі на шкіру. Тому навіть схильним людям до пігментації не варто переживати.

Мигдальний пілінг володіє м’якими очисними властивостями. Така процедура є різновидом хімічного пілінгу. Косметичний ефект досягається за рахунок активної дії мигдальної кислоти, яка видобувається шляхом гідролізу з кісточок гіркого мигдалю.

Особливістю компонентів цього горіха вважається їх крупномолекулярная структура. Завдяки цьому мигдальне засіб повільно проникає вглиб епідермісу, поступово впливаючи на зміну стану шкіри. Отриманий результат міцно закріплюється, а не зникає відразу після закінчення курсу процедур. Також внаслідок цього поступального впливу практично відсутній ризик розвитку алергії.

Таким чином, очищення епідермісу за допомогою засобів на основі мигдалю допомагає впоратися з багатьма косметичними дефектами і не травмує дерму. Вся процедура проходить абсолютно безболісно.

Показання до застосування і яка його дія?

Даний пілінг ефективно служить для видалення відмерлих клітин і володіє омолоджують властивостями. Мигдальна кислота завдяки своєму кератолитическому ефекту сприяє оновленню клітин верхнього шару епідермісу, допомагає поліпшити колір обличчя. Крім того, під її впливом в більш глибоких шарах епідермісу запускаються процеси продукування власного еластину і колагену.

Це призводить до ефективного розгладженню дрібних зморшок навколо рота і очей, відновленню пружності шкіри. Таким чином, мигдальний пілінг показаний жінкам, які мають ознаки вікового старіння. Помітні результати дає така процедура на шкірі, що має нерівності, рубці, наслідки акне.

Також добре мигдальний пілінг впливає на жирну шкіру, має великі пори. Це обумовлено його здатністю нормалізувати роботу сальних залоз, звужувати пори, покращувати клітинне харчування в тканинах. Завдяки своєму м’якому дії даний спосіб очищення обличчя дуже підходить для ніжної чутливої шкіри.

Відзначено відмінні бактерицидні та протизапальні властивості мигдальної кислоти, що робить її прекрасним засобом проти прищів, вугрів, комедонов, чорних крапок на обличчі. Добре вона зарекомендувала себе і видалення пігментних плям на шкірі.

Поєднання великого спектру корисних якостей і безпеки застосування роблять очищення обличчя за допомогою мигдалю досить популярною процедурою.