Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Золоті правила очищення шкіри!

Процедура очищення надає шкірі пружність, здоровий і доглянутий вигляд. Відкриваються забиті пори, відновлюється кровопостачання, видаляються непотрібні мертві клітини. Існує багато різних очищувальних засобів, але головним у цій процедурі є правильність і послідовність дій.

Правило 1: підбирайте засоби для догляду відповідно до свого типу шкіри

В щоденному догляді за шкірою обличчя першим і найголовнішим правилом є використання косметичних засобів, спеціально розроблених для вашого типу шкіри. Потреби сухої та жирної шкіри істотно відрізняються, тому застосування невідповідного  засобу не тільки не принесе жодної користі, але й може поглибити вже існуючі проблеми шкіри.
Правило 2: приділяйте особливу увагу чутливим ділянкам шкіри
Шкіра в певних місцях на обличчі є більш тонкою та вразливою. Вона потребує спеціального догляду, особливо навколо очей і губи. Ці зони є найбільш чутливими та потребують особливої уваги. Використовуйте тільки спеціально розроблені косметичні засоби, які призначено для шкіри навколо очей та губ, якщо бажаєте отримати позитивний ефект.
Правило 3: ніжне очищення
Правильний догляд за чутливою шкірою починається зі зняття макіяжу. Щоб не піддавати її додатковому стресу й зберегти природний баланс, використовуйте засоби для видалення макіяжу з нейтральним pH, які спеціально розроблені для ніжного очищення шкіри. Це дозволить уникнути її пересушування та виникнення подразнень.
Правило 4: очі- зона ризику
Шкіра навколо очей є в десять разів тоншою за шкіру обличчя в інших місцях. Використовуйте спеціальні засоби для видалення макіяжу з очей. Рухайтесь від внутрішнього кутика ока до зовнішнього – по лініях найменшого розтягнення шкіри.
Правило 5: пілінг і зволоження взимку. Пілінг – це важлива процедура очищення шкіри. Після процедури шкіра поступово відновлюється. Відновлення шкіри відбувається за рахунок росту клітин з більш глибоких шарів епідермісу або з непошкоджених волосяних фолікулів.