Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

ТУРБОТА ПРО ГОЛОВНЕ! ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ МАЛЮКА В СПЕКУ?!

Можна малюкові засмагати?

Прямі сонячні промені в перший рік життя дитини протипоказані. Малюк повинен знаходитися в тіні під кронами дерев, під тентом, під парасолькою. Навіть в тіні дитина отримає необхідну кількість вітаміну D, якщо його ручки та ніжки будуть відкритими.

Що стосується сонцезахисних кремів, то використовувати їх на першому році життя потрібно з великою обережністю. По-перше, можна наносити на шкіру малюка лише ті, які йому дозволені за віком (буває вказано на упаковці); по-друге, перш ніж користуватися тим чи іншим кремом або спреєм, потрібно перевірити, чи немає у дитини алергічної реакції на нього (для цього нанесіть невелику кількість засобу на зап’ясті малюка і подивіться, шкіра не почервоніє, не виникне висипань).

Як полегшити стан малюка в спеку?

У дитини ще недосконала система терморегуляції, тому дуже важливо його не перегріти в жарку погоду. Щоб перевірити, чи не занадто жарко малюкові, торкніться шийки: якщо шийна складка мокра, дитині жарко, він потіє.

 • В літній період одяг обов’язково повинен бути світлих тонів, тонкий, з натуральних тканин. Зручний одяг для спекотної пори – боді, можна просто одягніти на малюка звичайні трусики.
 • У спекотну погоду частіше лишайте малюка роздягненим. Повітряні ванни загартовують дитячий організм і навчають його самостійно регулювати температуру тіла в різних умовах.
  Якщо використовуєте засоби від сонця і від укусів комах, то спочатку наносіть сонцезахисну косметику, а зверху засіб для захисту від комах.
 • Плануйте прогулянки так, щоб не знаходитись на вулиці в пік сонячної активності з 12:00 до 16:00.
  Прикривайте голівку та обличчя малюка панамою з полями.
 • Не нехтуйте сонцезахисним засобом у похмуру погоду. Хмари пропускають до 80% ультрафіолетових променів.

  Літо — чудова пора пригод і нових відкриттів. І нехай вас не турбують подряпані чи стерті коліна. Це означає лише те, що ваша дитина росте і розвивається, вона весела, бадьора та сповнена життєвої енергії.
  Бажа’ємо надзвичайного літа!