Косметологічний центр
Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Косметологічний центр

Лазерне Видалення Рубців

в косметологічному центрі

Питання про методи видалення рубців і шрамів актуальне і до цього дня, особливо, якщо мова йде про красу особи. «Шрами прикрашають чоловіків» – абсолютно застарілий вираз, адже сьогодні навіть чоловіки хочуть мати гладку і красиву шкіру.

Види шрамів

Рубці (шрами) – це дефекти шкіри, які виникають у відповідь на пошкодження (звична тканина замінюється грубою сполучною).

Рубці можуть бути:

 • нормотрофічні (розташовуються на одному рівні з шкірою);
 • гіпертрофічні (підносяться над рівнем шкіри);
 • атрофічні (йдуть углиб шкіри).

На щастя, медицина постійно розвивається і на даний момент лазерне видалення рубців, здійснюється з застосуванням  найсучаснішого обладнання.

Видалення (рубців) шрамів в Луцьку в косметологічному центрі «Амелі» – Ваша гарантія ефективності та безпеки лікування.

Усі процедури проводить лікар хірургічного напрямку, яка пройшла стажування і була акредитована офіційним представником ДЕКА в Україні.

Показання для проведення процедури

Видалення шрамів лазером показано при наявності рубців на видимих частинах тіла, коли вони доставляють своєму власникові естетичний дискомфорт. Найбільш часто до лікарів звертаються для того, щоб прибрати рубці лазером на обличчі.

Протипокази

Добавити

Довіртесь професіоналам

Фахівці з досвідом роботи і вищою медичною освітою

Тільки сертифіковані препарати та косметика

Відповідальне відношення до чистоти та стерильності

Сучасне обладнання та інструменти

Гарантуємо результат і безпеку проведення процедури. Спробуйте і переконайтесь в ефективності на власному досвіді

Залежно від ступеня вираженості і деяких інших особливостей рубцевих змін є декілька основних методів лазерного лікування рубця: його висічення або корекція (шліфовка).

 1. При висіченні лазерний промінь здійснює делікатний розріз, не пошкоджуючи навколишні тканини. Рубцева тканина видаляється, а ділянка, що залишилася, з часом регенерується.
 2. При фракційній лазерній шліфовці лазерний промінь поступово руйнує рубцеву тканину і стимулює процеси коллагеноутворення. Відразу після процедури наноситься загоюючий і заспокійливий крем. Крім безпосереднього усунення рубців також освітлюються навколишні тканини, що роблять дефект менш помітним.

Підготовка
Процедура «Видалення рубців лазером» не вимагає спеціальної підготовки, але пацієнт повинен заздалегідь попередити свого лікаря про наявність алергії, прийом медикаментів і так далі. Як і будь-яка процедура, лазеротерапія не проводиться при наявності запального або гнійного процесу в місці впливу.

Перед процедурою не рекомендується наносити на шкіру будь-які засоби без рекомендації лікаря, засмагати, а також відшелушувати (скрабувати) шкіру. При видаленні рубців вартість сеансу визначається площею впливу.

Особливості лікування

 • Лазерна корекція рубців не доставляє дискомфорту і больових відчуттів, тому знеболювання показано при побажанні клієнта і низькому больовому порозі.
 • Ділянка тіла, що обробляється обов’язково дезінфікується, тому ризику інфікування немає.
 • Через кілька днів (зазвичай 3-5) після сеансу на місці впливу формується кірочка, яку ні в якому разі не можна чіпати! Вона самостійно відходить з плином часу.
 • Не рекомендовано також засмагати і користуватися декоративною косметикою.

Переваги лазерної методики

Лазерне видалення шрамів має безліч переваг перед іншими методиками лікування даних дефектів:

 • Безпека. Лазерний промінь впливає тільки на рубцеву тканину і не пошкоджує навколишні, одночасно знезаражує і зупиняє кровотечу;
 • Ефективність. Процедура має доведену ефективність і стимулює процеси відновлення;
 • Безболісність. Добре переноситься пацієнтами.

Чому варто звернутися до нас

 1. Лазерне видалення шрамів в Луцьку в КЦ “Амелі”  проводиться на лазерному обладнанні SmartXide DOT CO2. Це інноваційна лазерна система, ефективність і безпеку якої доведена безліччю проведених процедур по всьому світу.
 2. У нас працюють тільки кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи, в тому числі з лазерними установками. Перед початком лікування Ваш лікуючий лікар пояснить всі особливості терапії, а також якого результату і коли можна очікувати в Вашому конкретному випадку.
 3. При наявності старих і свіжих сполучнотканинних дефектів кращим методом їх корекції буде видалення рубців лазером. Ціна лікування буде залежати від оброблюваної області і кількості пройдених сеансів.
 4. При наявності будь-яких питань з приводу лазеротерапії звертайтеся до наших фахівців! Ми із задоволенням Вам допоможемо!
Ціни