Косметологічний центр
Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Косметологічний центр

Депіляція

в косметологічному центрі

В косметологічному центрі Амелі ми пропонуємо такі види депіляції:

Воскова депіляція є одним з найбільш популярних, ефективних і швидких способів видалення зайвого волосся на тілі. Процедура полягає в різкому знятті волосяного покриву з попередньо покритої воском ділянки шкіри. Відчуття при цьому не дуже приємні, але нагородою є гладка шкіра протягом 1-2 місяців. Довжина волосся повинна бути не менше 6-7 мм, так як занадто короткі волоски віск не зможе захопити і вони залишаться на шкірі.

Депіляція фітосмолою – це прекрасна альтернатива восковій депіляції. Унікальна медова маса, екстракт грецького горіха і соснової живиці дозволяє провести процедуру делікатно і ефективно на будь-якій ділянці шкіри. На відміну від воску, фітосмола проникає глибше і волосинки захоплюються і видаляються з коренем. Саме тому результат більш тривалий, а шкіра ніжна і гладенька залишається до трьох тижнів. Також однією з переваг такої депіляції є абсолютна відсутність врослих волосин і подразнення. Больові відчуття на багато менші, якщо порівнювати з восковою депіляцією!

Цукрова депіляція (шугарінг) – це вид депіляції, який полягає в мякому видаленні волосся за допомогою густої цукрової пасти. На оброблювану ділянку шкіри наноситься натуральна карамель і віддаляється разом з волосками. Цукрова депіляція одна з древніх косметологічних процедур, батьківщиною шугаринга вважається Стародавній Єгипет. У Древній Персії шугаринг був досить популярний оскільки мати на тілі волосся вважалося непристойно.

Переваги шугарінгу:

  • гіпоалергенність;
  • відсутність вростання волосся;
  • сповільнюється ріст волосини;
  • гладенька, без подразнення шкіра.
Показання для проведення процедури

Доповнити

Протипокази

Доповнити

Довіртесь професіоналам

Фахівці з досвідом роботи і вищою медичною освітою

Тільки сертифіковані препарати та косметика

Відповідальне відношення до чистоти та стерильності

Сучасне обладнання та інструменти

Гарантуємо результат і безпеку проведення процедури. Спробуйте і переконайтесь в ефективності на власному досвіді

Ціни