Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Лактолан-пілінг – дбайливий догляд для будь-якої шкіри

Деякі косметологічні процедури можуть викликати дискомфорт під час проведення, а також потребують реабілітаційного періоду, під час якого бувають набряки, гематоми, почервоніння, відлущування тощо. Заради краси і молодості, звісно, все це можна перетерпіти, але як добре, що є ефективні засоби, які не викликають неприємних відчуттів. Наприклад, крем-пілінг лактолан.

Цей препарат вважають безпрограшним варіантом для будь-якого типу шкіри. Крем-пілінг лактолан – якісний і ефективний засіб, який не обіцяє чарівного позбавлення від серйозних проблем, але забезпечує шкірі догляд, очищення і живлення, тим самим запобігаючи виникненню цих проблем. Використання лактолану безпечне і не викликає ніяких неприємних наслідків. Ви просто насолоджуєтеся процедурою і гарнішаєте!

Що входить до складу крем-пілінгу

Компонентами крем-пілінгу лактолан є:

  • молочні білки (казеїн, альбумін), які зволожують шкіру;
  • молочна кислота і молочні ферменти протеїнази, які забезпечують кислотний і ензимний пілінг;
  • мінеральні солі;
  • вітаміни групи В.

Які проблеми вирішує засіб

Від використання крем-пілінгу варто очікувати таких ефектів:

  • вирівнювання поверхні і кольору шкіри за рахунок відлущування і висвітлення;
  • витягування відкритих комедонів (чорних цяток);
  • зволоження і пом’якшення;
  • відновлення після сильних пілінгів (лактолан усуває лущення, знімає подразнення, стимулює регенерацію);
  • розгладження шкіри і профілактика старіння.

Протипоказання

Крем-пілінг лактолан підходить для будь-якого віку і типу шкіри, оскільки є поверхневим і дуже бережним. Протипоказанням є лише непереносимість одного чи кількох компонентів, що входять до складу засобу. З обережністю лактолан слід використовувати при вагітності та при наявності на обличчі гнійничкових запалень.

Як застосовують пілінг-крем

Залежно від способу використання, лактолан може застосовуватися як ензимний пілінг, пілінг-гомаж або просто як очищуюча та живильна маска.

У першому випадку засіб наносять тонким шаром, а зверху кладуть гарячий вологий рушник на 10-15 хвилин. Потім знімають рушник та підсохшу плівку, яка утворилася. Нагрівання активізує ферменти, які входять до складу, і таким чином відбувається ензимний пілінг (поверхневий пілінг на основі ферментів).

У другому випадку засіб наносять товстішим шаром і роблять масаж обличчя. Якщо масаж тривалий, шкіра добре вирівнюється, висвітлюється, злегка рум’яниться. Ефект гомажу залежить від того, як з лиця забирають утворену лактоланову плівку. Її можна скочувати вологими пальцями або просто змити вологою губкою – дія буде м’якшою і менш ефективною. Другий спосіб рекомендується при запаленнях і висипаннях на шкірі, а також у випадку куперозу і підвищеної чутливості.

У третьому випадку засіб наносять тонким шаром і тримають 10-15 хвилин, потім змивають. Ферменти не активуються, діє кислота і вітаміни з мінеральними речовинами – виходить маска з ефектом очищення і живлення.

Результат

Крем-пілінг лактолан легко лягає на обличчя, гарно пахне, не щипає і не пече. Він, навпаки, заспокоює шкіру, знімає лущення і подразнення, вирівнює колір шкіри і робить його більш свіжим. Шкіра після нього м’якенька, ніжна, оксамитова. Непогано очищає обличчя від чорних цяток, витягуючи і розщеплюючи сальні пробки відкритих комедонів. Глибокі чорні цятки з довгим стержнем він не забирає, у цьому випадку допоможе тільки чистка обличчя.

При систематичному застосуванні – раз у 7-10 днів – висвітлює плями постакне і гіперпігментацію. Зволожуючи і живлячи шкіру, він сповільнює її старіння. Крем-пілінг лактолан чудово підходить для догляду за шкірою без особливих проблем. Ефективний він і як препарат для реабілітації після і під час курсів агресивних косметологічних процедур.

***

Спробуйте крем-пілінг лактолан у косметологічному центрі «Амелі» для бережного догляду за своєю шкірою.