Пн-Пт 9:00 - 20:00

Сб 09:00-18:00

м. Луцьк, вул. Олеся Гончара, 3

Гіалуронова кислота подарує шкірі молодість і красу

На сьогоднішній день у косметології є дуже популярним застосування гіалуронової кислоти. Це пов’язано з тим, що її молекула може утримувати навколо себе до тисячі молекул води і впливати на правильне вибудовування волокон еластину і колагену – білків, що дуже важливі для здоров’я шкіри.

Гіалуронова кислота чудово зволожує шкіру, робить її більш еластичною, сприяє розгладженню зморшок і рубців, прискорює процеси загоєння. Ось чому цю речовину додають у креми, маски і лосьйони для тіла, а щоб надати вплив на більш глибокі шари шкіри, роблять ін’єкції.

Особливою популярністю користуються саме ін’єкції з гіалуроновою кислотою, а саме біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика.

Біоревіталізація

Основною ціллю цих ін’єкцій є не лише інтенсивне зволоження шкіри, але також і стимуляція організму до вироблення власної гіалуронової кислоти.

Ін’єкції роблять на обличчі, шиї, руках і в зоні декольте. За бажанням клієнта, ін’єкції можуть виконуватися лише у визначеній зоні (наприклад, навколо очей).

Перед процедурою проводиться демакіяж, потім на шкіру наноситься обезболюючий препарат для зниження чутливості до ін’єкцій (обов’язкова умова – відсутність алергії на препарат). Після цього здійснюється підшкірне введення гіалуронової кислоти в точки, відстань між якими приблизно 5 мм. Під час процедури на шкірі з’являються папули (вони поступово зникають протягом двох-трьох днів). На заключному етапі наноситься заспокоюючий і заживляючий засіб.

Гіалуронова кислота володіє властивістю притягувати до себе воду, що і пояснює ефект сильного зволоження. В результаті можна спостерігати підвищення пружності шкіри, а також повернення звичного тонусу. Після процедури рекомендується пити рідину.

Мезотерапія

В процедурах мезотерапії гіалуронова кислота використовується як одна зі складових мезококтейлю (її змішують з іншими препаратами, наприклад, з вітаміном С). Як і в попередньому методі, коктейлі за допомогою ін’єкцій вводять під шкіру.

Мезотерапія живить шкіру наявними в мезококтейлях елементами, а також сприяє запуску власних механізмів регенерації, що дозволяє організму самостійно відновлювати молодість.

Контурна пластика

У контурній пластиці гіалуронову кислоту використовують у вигляді щільного гелю. Гелі нового покоління дуже добре розпізнаються людською шкірою, тому такий препарат абсолютно безпечний. Окрім цього, варто відмітити, що такий гель делікатно розміщується під шкірою, не викликаючи набряків.

Застосування гелю дозволяє: збільшити губи, придати обличчю форму, згладити зморшки.

Використання гелю дає можливість заповнити порожнини під шкірою, що і дозволяє надати бажаної форми обличчю. Необхідно враховувати, що правильно зроблена процедура не повинна змінювати обличчя, а повинна повернути йому форму і молодість. Так після процедури обличчя має залишатися природнім, а не «застиглим».

Важливо знати

Ін’єкції не можна робити, якщо у вас:

  • запальні процеси в зоні, що підлягає обробці,
  • наявні важкі хронічні захворювання;
  • наявні онкологічні захворювання;
  • непереносимість препаратів, що використовуються;
  • вагітність та лактація.

Після процедур протягом двох тижнів не рекомендується відвідувати баню, солярій і перебувати на активному сонці, а в перший день заборонено вживати алкоголь.

Препарат через деякий час самовиводиться із організму, не залиишаючи ніяких «слідів». Цей ефект пояснює необхідність періодичного повторення процедури, що є єдиним недоліком гіалуронової кислоти.

Прослідкуйте за тим, щоб у косметолога, який виконує ін’єкції гіалуронової кислоти, була медична освіта і хороша практика.

***

У косметологічному центрі «Амелі» ви можете записатися на «ін’єкції краси» (біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика) до лікаря-дерматокосметолога Світлани Прокоп’юк. Окрім того, у нас ви можете придбати косметику з гіалуроновою кислотою відомої французької лабораторії FILORGA.