Питання

Усі процедури проводяться за попереднім записом. Записатися можна за телефонами: (096) 212 28 48, (066) 798 91 99.

Графік роботи косметологічного центру "Амелі": пн-пт 9-20 год; сб 9-18 год.

Зателефонуйте до нас, аби уточнити ціну на послуги, які вас цікавлять або перейдіть за посиланням  https://ameli.ua/prices/

Чистка шкіри обличчя є обов'язковою процедурою догляду за собою. Вона дозволяє позбавитися від ороговілих шкірних частинок, мертвих клітин, що перешкоджають проникненню корисних речовин, очищає поверхню обличчя від шкірного сала і вуличного пилу. Крім того, мануальна чистка стимулює кровообіг і покращує вентиляцію шкіри, що значно скорочує кількість нових вугрів і комедонов. При сухій шкірі чистку рекомендують проводити раз в пів року, при жирній та проблемній — раз в місяць.

Якщо у вас виникають запитання стосовно певної процедури, ви можете уточнити їх за телефонами: (096) 212 28 48, (066) 798 91 99.

Якщо ви не знаєте, яка процедура вам необхідна, ви можете записатися до косметолга, уточнивши, що вам потрібна попередня консультація для того, аби підібрати процедуру.

Якщо ви маєте серйозні проблеми зі шкірою, або вперше плануєте робити ін'єкції, доцілоно записатися на попередню консультацію до лікаря-дерматокосметолога у нашому центрі.

Якщо ви вперше збираєтеся відвідати наш центр і не знаєте точно, як до нього дістатися, можете скористатися картою в розділі "Контакти"або перейдіть за посиланням https://ameli.ua/contact/

Попередній запис на процедуру - ОБОВ'ЯЗКОВИЙ! Тому доцільно завчасно записатися до спеціаліста, аби візит відбувся у зручний для вас час.

Найкраще записатися за кілька днів, мінімум за один день до запланованого візиту.

Більшість процедур мають накопичувальний ефект, тому їх варто проходити курсами. Для того, аби закріпити та підтримувати результат, варто користуватися спеціальною косметикою. У косметологічному центрі "Амелі" спеціалісти допоможуть вам підібрати засоби для домашнього догляду з тих серій, які використовуються під час процедур.

"Ін'єкції краси", в основному, призначені для корекції вікових змін шкіри - зморшок, в'ялості та сухості шкіри, втрати нею еластичності тощо. Зазвичай, це відбувається після тридцяти років.

Проте є ін'єкції, які можна робити й у значно молодшому віці. Наприклад, ботокс, для корекції мімічних зморшок (вони можуть виникати у відносно ранньому віці), контурна пластика для збільшення губ, мезотерапія для зупинення випадіння волосся.

Найкраще попередньо проконсультуватися із косметологом, чи доцільно робити вам саме такі процедури, чи можливо їх варто замінити на інші.

Звісно, кожна процедура має свої показання та протипоказання, а також найбільш сприятливий час для проведення. Якщо ви маєте протипоказання до певних процедур, обов'язково попередьте про це косметолога. Якщо ви не знаєте, які протипоказання має процедура, проконсультуйтеся із косметологом. Якщо ви погано себе почуваєте, краще перенесіть свій візит, аби уникнути несприятливих наслідків.

Деякі процедури можуть мати вікові обмеження, як от анти-віковий догляд, "ін'єкції краси", фотоепіляція.

Певні процедури проводяться сезонно. Наприклад, агресивні пілінги не можна робити влітку, коли сонце дуже активне; це ж стосується і фотоомолодження.

Запис
онлайн
Зателефонувати Запис онлайн
map