Новини

Зона декольте і все про догляд за нею!

У зоні декольте шкіра є найбільш тонкою і ніжною. Саме ця ділянка видає вік жінки. Тут з'являються різні зморшки і складки, від яких потім дуже складно позбавиться. Саме тому за шкірою зони декольте необхідний ретельний догляд.

Біоревіталізація – це метод, що дозволяє повернути шкірі еластичність, пружність, здоровий колір та рівну текстуру, позбутись дрібних зморшок, зменшити вираженість глибоких зморшок. Гіалуронова кислота – природний компонент шкіри та сполучної тканини. З віком її вміст в тканинах зменшується, що призводить до сухості шкіри, потоншення дерми, появи зморшок, втрати еластичності. Методика біоревіталізації полягає у введенні препарату гіалуронової кислоти (ГК) за допомогою мікроін'єкцій в поверхневі шари шкіри.  Таким чином відбувається насичення сполучнотканинного каркасу шкіри гіалуронової кислотою, активується синтез клітин сполучної тканини, покращується мікроциркуляція шкіри. Після процедури Ви повертаєтесь до звичного для Вас ритму життя. Максимальний ефект досягається після проходження курсу, що складається з 2-6 процедур (в залежності від типу шкіри)

Масаж

Високоефективна процедура, яка давно зарекомендувала себе в області косметичного догляду. Голівудський ліфтинг це не просто приємний і корисний догляд, а справжній ритуал. Масажними рухами антивікова маска поглинається набагато глибше, ніж при звичайному нанесенні.

Пілінг

Це процедура очищення і відновлення шкіри, шляхом зняття верхнього ороговілого шару клітин. Ще один варіант омолодження – мікродермабразія або діамантова шліфовка обличчя.  Процедура являє собою апаратне шліфування верхнього шару шкіри за допомогою відповідної насадки з діамантовим напиленням. Результат після курсу процедур вражаючий!

Також вас може зацікавити

Запис
онлайн
Зателефонувати Запис онлайн
map