Новини

Живлення + зволоження - весняна формула догляду

Після холодного сезону наша шкіра ослаблена: вона втратила багато рідини, в епідерміс надходить менше кисню, відповідно виробляється менше еластину і колагену, які підтримують тургор. Тому в демісезонний період потрібно приділити особливу увагу відновленню шкіри.

Кінець зими – початок весни також характеризуються завершенням «сезону пілінгів» в салонах краси, тому шкіра потребує додаткового догляду також і після сеансів пілінгів.

Тож доти, поки сонце почне активно гріти, необхідно потурбуватися про зволоження і живлення шкіри. Весною, після втрати вітамінів за довгу зиму, наш організм і шкіра особливо потребують поповнення ресурсів корисних речовин – мікроелементів і вітамінів.

Весняний догляд в салоні

Живлення – безін’єкційна мезотерапія. Це одна із найефективніших процедур, яка дозволить шкірі відновити свої ресурси за рахунок її насичення необхідними корисними речовинами.

Процедура належить до апаратної косметології і передбачає вживлення в клітини шкіри спеціальних мезотерапевтичних сироваток і коктейлів. Безін’єкційна мезотерапія відмінно зволожує і живить шкіру, в результаті чого вона стає більш молодою і пружною, зникають дрібні зморшки.

Залежно від стану шкіри і віку рекомендовано пройти курс 6-10 процедур (з періодичністю проведення 1-2 рази в тиждень).

Зволоження – масаж. Осінь і весна – найкращі пори року для проходження курсу масажу. До того ж, після курсу безін’єкційної мезотерапії бажано пройти курс масажів. Таким чином, в результаті першої процедури в клітини шкіри апаратно вживляться вітаміни, а в результаті другої – стимулюватиметься вироблення шкірою власного колагену.

Курс масажу передбачає пророблення таких зон як обличчя, шия і декольте та виконується кожного дня, або через день. Курс масажу включає до 10 процедур. Після цього підтримуючі масажні процедури проводяться раз в тиждень.

Весняний домашній догляд

Насичення вітамінами – ампульні концентрати. Зазвичай, в зимовий період користуються живильними кремами, а влітку – зволожуючими. Весною, в перехідний період, зранку можна застосовувати зволожуючі кометичні засоби, а ввечері – живильні креми. Робити це треба поступово, а не спонтанно, після вітамінного підживлення шкірних покривів.

Тому, окрім описаних вище салонних процедур, варто додатково застосовувати (в домашніх умовах) ампульні концентрати з вітамінами, а також балувати шкіру живильними масками. Проведення цих процедур особливо важливе, якщо ви робили пілінги в кінці зими. Для додаткового насичення шкіри мікроелементами і вітамінами до домашнього догляду рекомендується додати креми з церамідами або вітамінами для глибокого зволоження.

Сироватки глибокого зволоження. У весняний період, окрім ампульних концентратів, рекомендовані сироватки глибокого зволоження, які є у багатьох лініях косметики для догляду.

Подібні сироватки не захищають шкіру від сонця, проте живлять та інтенсивно відновлюють її, тим самим продовжуючи дію пілінгів.

Захист від пігментації – креми з SPF50, SPF70, SPF100. Щоб захистити шкіру від негативної дії яскравого весняного сонця, в результаті якого може з’явитися пігментація, необхідно користуватися спеціальними захисними кремами з SPF-факторами 50-100.

Креми з SPF50 нескладно знайти практично у будь-якій марці косметики, що стосується кремів з SPF100 – доведеться пошукати. Якщо у вас світла, схильна до пігментації шкіра, то вам краще, все-таки, користуватися весною кремом з SPF100.

* * *

Запрошуємо вас на курси безін'єкційної мезотерапії та масажу "Голівудський ліфтинг" у косметологічний центр "Амелі". Також у нас можна придбати косметичні сироватки та сонцезахисні креми для ідеального догляду та захисту вашої шкіри. Зустічаймо весну у всій готовності!

Також вас може зацікавити

Запис
онлайн
Зателефонувати Запис онлайн
map