Новини

Як позбутись "вусиків" над верхньою губою?!

Волосся на обличчі у жінок - це неприємна і делікатна проблема. Як його позбутись, який метод дає найкращий результат і чи можна позбутись "вусиків" назавжди?

Сьогодні можна відшукати безліч способів, як жінці позбутися від вусів. У список потрапляють методи, які були популярні ще серед наших бабусь, і сучасні косметологічні процедури. Перший - один з найбільш ефективних методів це воскова депіляція. Шкіра в області верхньої губи може бути дуже чутливою, і після депіляції у багатьох жінок спостерігається почервонінняня. Звичайно, через деякий час  волосся буде з'являтися знову, але при постійній депіляції волосинки ростуть все менше, стають тонкими і практично невидимими.

 
Ще один ефективний і більш м'який метод - шугарінг (цукрова депіляція). Ця процедура менш болюча порівняно з воском, але результат надзвичайний. Після процедури практично нема почервоніння і подразнення. Повторювати потрібно сеанс через місяць.
 

Ще одна з найбільш популярних косметичних процедур - фотоепіляція. Суть процедури полягає в тому, що світловий імпульс розігріває волосяний фолікул, в результаті чого він гине. На цьому ж місці новий волосок ніколи більше не виросте. Сеанс триває всього кілька хвилин, але вже після першої процедури можна помітити порідіння вусиків. Для досягнення найкращого ефекту потрібно зробити від 4-6 сеансів. Процедура може проводитися на обличчі та інших ділянках. Через два тижні волосинки самі випадають, повторити процедуру можна через півтора-два місяці. 

Методів, як прибрати волосся на обличчі, неймовірно багато. Яким з них скористатися, кожна дівчина повинна вирішити сама, обдумавши все за і проти. Головне, не впадати у відчай і вірити в хороший результат.

Також вас може зацікавити

Запис
онлайн
Зателефонувати Запис онлайн
map