Новини

Як повернути молодість шкірі рук?!

Часом буває важко визначити вік жінки, дивлячись на доглянуте обличчя і струнку фігуру. Але якщо уважно подивитися на її руки, багато що може відкритися. Навіть манікюр не приховає справжній вік його господині. Що ж робити, носити постійно рукавички? Вихід є.

Можливо, навіть не один.

Чому ж руки так швидко старіють? Справа в тому, що шкіра в області кистей дуже тонка, містить мало сальних залоз, які створюють захисну плівку, яка захищає від втрати вологи. З іншого боку, руки, так само як і обличчя, - найбільш відкрита частина тіла і весь час піддається впливу середовища.

Один з головних ворогів молодості наших рук, природно, сонце. Ультрафіолет руйнує колаген, сприяє утворенню вільних радикалів - головних винуватців зморшок, провокує появу пігментації. "Сонячні" плями можуть виникнути вже в 30 річному віці. Несолодко доводиться рукам і взимку: від холодного повітря і перепадів температури страждають капіляри, порушується кровопостачання і живлення шкіри. З'являються сухість, лущення, зниження тонусу шкіри. Не забудемо згадати і про побутову хімію. Усілякі гелі для душу, пральні порошки, засоби для миття посуду, що містять велику кількість поверхнево-активних речовин, руйнують водно-ліпідну мантію шкіри, приводячи до її зневоднення.

Після 45 років починається так зване біологічне старіння - відбуваються незворотні зміни структури шкіри і порушення її функцій, що насамперед відбивається на руках. Рівень естрогенів в організмі знижується, шкіра зневоднюється, зменшується жировий прошарок, м'язи втрачають тонус. Картину доповнюють некрасиві венозні вузли. Вікова пігментація - окрема тема. Спочатку це маленькі темні цятки, з віком їх розмір і кількість збільшуються, і на руках з'являється так звана стареча гречка.

Біоревіталізація шкіри рук-один з найефективніших методів омолодження. Суть процедури полягає в введенні в шкіру натуральної гіалуронової кислоти. Процедура особливо рекомендована тим, хто часто миє руки, користується засобами, що чистять, нехтуючи рукавичками, багато засмагає, у тому числі в солярії. Гіалуронова кислота - заповнює і розгладжує зморшки. Крім того, вона миттєво відновлює водний баланс шкіри, підвищує її еластичність і тонус.

Приблизно через місяць клітини починають активно виробляти колаген і власну гіалуронову кислоту. Ефект помітний вже після першої процедури і з часом посилюється. 

Також вас може зацікавити

Запис
онлайн
Зателефонувати Запис онлайн
map