Новини

Пігментація після вагітності: як позбутись?!

У період вагітності в жіночому організмі відбуваються значні зміни: перебудовується робота всіх органів. Ці фактори впливають на самопочуття, настрій і зовнішність майбутньої мами. Також в цей період відбуваються сильні гормональні зміни, тому на шкірі обличчя у більшості майбутніх мам з’являється пігментація, що викликає психологічний дискомфорт і невпевненість в собі. Після вагітності, коли гормональний рівень повернеться до норми, пігментація, як правило, проходить сама собою. Якщо ж після пологів гормональний фон прийшов в норму, а пігментація не зійшла, значить, від неї, швидше за все, доведеться позбавлятися косметологічними методами.

  • Одним з найбільш ефективних і безпечних методів для усунення післяпологових проблем на шкірі обличчя є фототерапія. Світлові хвилі впливають на пігмент, який знаходиться в шкірі. В результаті пігмент руйнується, а пляма на шкірі світлішає або зовсім зникає.
  • Не менш результативним є хімічний пілінг, який відбілює і вирівнює тон шкіри.

    Глибокий хімічний пілінг - найбільш ефективна процедура, але й найбільш травматична. Під впливом саліцилової і трихлороцтової кислоти на обличчі утворюється скоринка. Реабілітація після цієї процедури - 7-10 днів. Він буває поверхневий і глибокий. Перший вид пілінгу проводиться на основі фруктових кислот. Дана процедура відлущує верхній шар шкіри. Після таких впливів утворюється нова шкіра з рівним кольором. Поверхневий пілінг не вимагає тривалої реабілітації. Глибокий хімічний пілінг - найбільш ефективна процедура у боротьбі з пігментацією, але є найбільш травматичною. Під впливом саліцилової і трихлороцтової кислоти на обличчі утворюється скоринка. Реабілітація після цієї процедури - 7-10 днів. Дані процедури протипоказані вагітним і годуючим жінкам.

  • Перед тим, як вийти на сонце, користуйтесь сонцезахисними засобоми з фактором SPF100, щоб максимально захистити шкіру від ультрафіолету.

Також вас може зацікавити

Запис
онлайн
Зателефонувати Запис онлайн
map